اخبار مهم
Home / اخبار بورس / از" هنرکارت" بانک تجارت رونمایی شد
92210_232.jpg

از" هنرکارت" بانک تجارت رونمایی شد

با حضور جمع بزرگی از هنرمندان برجسته کشور و تنی چند از مدیران اقتصادی کشور مراسم رونمایی از هنرکارت بانک تجارت برگزار شد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، در این مراسم که در محل هتل لاله تهران برگزار شد از تندیس نمادین “هنرکارت” توسط محمدابراهیم مقدم مدیرعامل بانک تجارت، سید حمید کلانتری معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی رونمایی شد. همچنین اولین هنرکارت و عنوان افتخاری سفیر هنرمندان کشور در امور رفاهی به علی ربیعی وزیر کار، رفاه و امور اجتماعی اعطا شد.

با صدور هنرکارت برای ۲۶ هزار عضو شرکت تعاونی هنرمندان معاصر پارس در فاز نخست، امکان بهره‌مندی هنرمندان از مزایایی چون استفاده از بیمه‌های درمانی تکمیلی و بن تخفیف خرید از فروشگاه‌های طرف قرارداد با این شرکت تعاونی فراهم می‌شود.

مدیرعامل بانک تجارت با اشاره به اینکه ارتباط با هنرمندان از مهم‌ترین رویکردهایی است که طی سال‌های اخیر مورد توجه بانک‌ها و دیگر بنگاه‌های اقتصادی قرار گرفته است گفت: این ارتباط زمینه اثرگذاری بیشتر فعالیت‌های اطلاع‌رسانی بانک‌ها، به‌ویژه در حوزه‌هایی نظیر مسئولیت‌های اجتماعی را فراهم می‌آورد و می‌تواند وجه انسانی خدمات بانک به شهروندان را نیز به شکلی مناسب‌تر به نمایش گذارد.

مقدم با ابراز امیدواری نسبت به اینکه صدور هنرکارت آغاز فصل دیگری در روابط بنگاه‌های اقتصادی و تشکل‌های هنری کشور باشد گفت: همکاری واحدهای صنفی و هنری با بانک‌ها نیز می‌تواند بسترساز دسترسی آسان‌تر هنرمندان ارجمند به خدمات بانکی و توجه بیش از پیش به کرامت شهروندی آن‌ها باشد.

سایت خبری بورس کلوان