اخبار مهم
Home / اخبار بورس / امضای تفاهم نامه همکاری تامین سرمایه آرمان با تامین سرمایه هالک ترکیه
92195_277.jpg

امضای تفاهم نامه همکاری تامین سرمایه آرمان با تامین سرمایه هالک ترکیه

تأمین سرمایه آرمان با تامین سرمایه هالک یکی از بزرگترین تامین سرمایه های کشور ترکیه تفاهم نامه ای به منظور گسترش همکاری در زمینه سرمایه گذاری و تأمین مالی در دو کشور ایران و ترکیه امضاء کردند.

به گزارش بورس نیوز، طی این دیدار چتین کایا مدیر عامل تامین سرمایه هالک با تاکید بر فضای مناسب ایجاد شده در زمینه ورود سرمایه گذاران خارجی به ایران در دوران پسابرجام به ناآشنا بودن سرمایه گذاران با زیر ساخت ها، ابزارها و قوانین سرمایه گذاری در ایران اشاره کرد.

در همین راستا مدیر عامل تأمین سرمایه هالک، نسبت به برگزاری کارگاه های آموزشی جهت آشنایی با بازار سرمایه ایران در کشور ترکیه با همکاری تامین سرمایه آرمان اعلام آمادگی کرد. همچنین وی به منظور معرفی سرمایه گذاران خارجی جهت تامین مالی پروژه های داخل ایران نیز اعلام آمادگی کرد و نسبت به فراهم کردن بستر آن در همکاری مشترک طرفین ابراز تمایل نشان داد.

در ادامه این نشست، خواجه نصیری مدیر عامل تامین سرمایه آرمان نیز همکاری با تامین سرمایه هالک که وابسته به هالک بانک ترکیه است را مورد تاکید قرار داد و در مورد همکاری هر چه بهتر با این تأمین سرمایه در جهت شناسایی فرصت های سرمایه گذاریدر ایران به سرمایه گذاران خارجی و قوانین جاری داخل کشور اعلام آمادگی کرد.

در پایان طرفین نسبت به استخراج جزییات این تفاهم نامه طی مذاکرات و انجام همکاری های آتی تاکید کردند و خواستار این شدند که تبادل اطلاعات بیشتر در زمینه فرصت های همکاری دو طرف در دو کشور ایران و ترکیه طی جلسات آتی صورت پذیرد.


جهت عضويت در كانال تلگرام #اخبار #اقتصادي #بورس_نيوز روي لينك زير كليك كنيد و گزينه JOIN را بزنيد.

https://telegram.me/boursenews_ir

سایت خبری بورس کلوان