اخبار مهم
Home / اخبار بورس / برخورد شدیدپژو۴۰۵باگاردریل
4446413_615.jpg

برخورد شدیدپژو۴۰۵باگاردریل

برخورد شدید خودرو سواری با گاردریل بزرگراه امام علی(ع) موجب مصدومیت دو نفر سرنشین این خودرو شد.

ناطقان: این حادثه رانندگی توسط شاهدین ساعت ۵۴ دقیقه بعد از نیمه شب گذشته از طریق سامانه ۱۲۵ به آتش نشانی اطلاع داده شد که بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۷۱ و گروه امداد و نجات ۱۲ به بزرگراه امام علی(ع)، نرسیده به خیابان گلبرگ روانه شدند.

مهدی حقی افسر آماده منطقه ۶ عملیات آتش نشانی تهران دراین باره گفت: یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ با دو سرنشین در مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام علی(ع)حرکت می کرد که ناگهان پس از انحراف از مسیر اصلی به شدت با گاردریل کنار بزرگراه تصادف کرد.

وی با اعلام این‌که هر دو سرنشین در اتاقک خودرو گرفتار شده بودند، ادامه داد: آتش نشانان به سرعت با نصب علائم هشدار دهنده و قطع جریان برق خودرو، محل حادثه را ایمن سازی کردند و با استفاده از تجهیزات مخصوص، گاردریل و قسمتی از بدنه خودرو را بریدند و با احتیاط کامل هر دو سرنشین مرد که دچار مصدومیت شده بودند را از خودرو خارج کردند.

برخورد شدید پژو 405 با گاردریل بزرگراه امام علی(ع)+تصاویر

این افسر آماده آتش نشانی تصریح کرد: نیروهای آتش نشانی راننده۲۱ ساله و همچنین سرنشین ۲۲ ساله این خودرو که از قسمت پا دچار آسیب دیدگی شدید شده بودند را تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.

برخورد شدید پژو 405 با گاردریل بزرگراه امام علی(ع)+تصاویر

حقی بیان کرد: آتش نشانان پس از ایمن سازی و انتقال خودرو سواری به حاشیه امن بزرگراه و تحویل محل حادثه به عوامل راهور، ماموریت خود را به پایان رساندند.

گفتنی است؛ علت بروز این حادثه از سوی پلیس راهور اعلام می شود.

منبع:باشگاه خبرنگاران

سایت خبری بورس کلوان