اخبار مهم
Home / اخبار بورس / بهترین خدمات ارزی را به مشتریان ارائه می کنیم
91720_451.jpg

بهترین خدمات ارزی را به مشتریان ارائه می کنیم

به گزارش کلوان به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، محمد ابراهیم مقدم مدیرعامل این بانک شامگاه پنجشنبه طی گفتگویی با اعلام این خبر اظهار داشت: با اتصال مجدد به سوئیفت بانک تجارت آمادگی ارائه تمام خدمات ارزی همچون گشایش اعتبارات اسنادی خارجی، صدور ضمانتنامه های ارزی و ارسال حوالجات ارزی به تمام کشورهای جهان بویژه در کشورهای اروپایی را پیدا کرده و صنعتگران و بازرگانان ایرانی می توانند از خدمات ارزی این بانک با بهترین کیفیت استفاده کنند .

مقدم با اشاره به اینکه بانک تجارت دارای یک شبکه کارگزاری شامل صدها بانک معتبر در چهارگوشه جهان است یادآور شد: اتصال دوباره به سوئیفت این امکان را در اختیار ما می گذارد تا خدمات ارزی را در کوتاهترین زمان و با کاهش چشمگیر هزینه های دوران تحریم به مشتریان بانک ارائه کنیم .

مدیرعامل بانک تجارت یادآور شد : برنامه ریزی برای بازگشت دوباره به شبکه بانکداری بین المللی بلافاصله پس از شروع مذاکرات هسته ای ایران و کشورهای ۱+۵ در بانک تجارت آغاز شد و از همان زمان از طریق ایجاد ارتباط با بانک های کارگزار در دیگر کشورها ، زمینه را برای برقراری فوری و کامل ارتباطات مالی پس از لغو تحریم ها آماده کرده بودیم . ضمن آنکه در طول سالهای اخیر کارکنان بخش ارزی بانک نیز با شرکت در دوره های آموزشی بین المللی از دانش و تخصص روز برای ارتباط با بانکهای خارجی مطابق استانداردهای جهانی برخوردار شده اند .

گفتنی است بانک تجارت علاوه بر بهره گیری از چهل واحد ارزی در سراسر کشور ، دارای شعب و بانک های مستقل در کشورهای مختلف جهان می باشد.


جهت عضويت در كانال تلگرام #اخبار #اقتصادي #بورس_نيوز روي لينك زير كليك كنيد و گزينه JOIN را بزنيد.

https://telegram.me/boursenews_ir


سایت خبری بورس کلوان