اخبار مهم
Home / اخبار بورس / تحلیل کامل صنعت پتروشیمی در پسا برجام / (مهمان ویژه قائم مقام انجمن صنفی کارفرمایان پتروشیمی)
91001_805.jpg

تحلیل کامل صنعت پتروشیمی در پسا برجام / (مهمان ویژه قائم مقام انجمن صنفی کارفرمایان پتروشیمی)

به گزارش خبرنگار کلوان، پس از اجرای برجام، ارزش سهام صنعت پتروشیمی علی رغم شرایط مثبت بازار سرمایه در حالتی نوسانی قرار گرفته و هنوز به جایگاه اصلی خود باز نگشته است که این امر نیازمند بررسی می باشد.

بر اساس این گزارش، یک روز پس از اجرای برجام، صحبت هایی مبنی بر اطلاعیه وزارت نفت در خصوص فرمول نرخ خوراک تحویلی به مجتمع های پتروشیمی از سوی وزیر نفت در خروجی سایت های خبری قرار گرفت و اندکی اقبال به سمت این گروه باز گشت اما هنوز تأثیر واقعی این مسئله مشخص نشده است. از سوی دیگر امکان صادرات محصولات پتروشیمی و کاهش هزینه نقل و انتقال پول هم به کمک شرکت های فعال در این گروه برای افزایش سودآوری آمده است.

در همین راستا، کلوان بنا به درخواست مخاطبان خود، اقدام به ثبت نام نشست تخصصی در خصوص اثرات این موارد بر صنعت پتروشیمی با همکاری شرکت تأمین سرمایه امین کرد که با استقبال پر شور فعالین بازار سرمایه نیز مواجه گردید و سریعاً ظرفیت تکمیل شد.

شایان ذکر است که این نشست روز یکشنبه مورخ ۱۸ بهمن ماه سال جاری در سالن کنفرانس شرکت تأمین سرمایه امین برگزار خواهد شد که مهمان ویژه این برنامه جناب آقای کریمایی قائم مقام انجمن صنفی کارفرمایان پتروشیمی است.

زمان برگزاری:

یکشنبه ۹۴٫۱۱٫۱۸ از ساعت ۱۴ الی ۱۶

محل برگزاری: تهران- خیابان ولیعصر- بالاتر از بلوار میرداماد- خیابان قبادیان- پلاک۵۱جهت عضويت در كانال تلگرام #اخبار #اقتصادي #بورس_نيوز روي لينك زير كليك كنيد و گزينه JOIN را بزنيد.
https://telegram.me/boursenews_ir

سایت خبری بورس کلوان