اخبار مهم
Home / اخبار بورس / تشکیل پرونده قضایی برای چند کانال تلگرامی بورسی/ بساط فروشندگان غیرمجاز سیگنال برچیده می شود !
91978_817.jpg

تشکیل پرونده قضایی برای چند کانال تلگرامی بورسی/ بساط فروشندگان غیرمجاز سیگنال برچیده می شود !

در پی تشکیل پرونده های قضایی و پیگیری های حقوقی سازمان بورس، کانال های تلگرامی فروشندگان سیگنال های بورسی طی اقدامی قانونی بزودی جمع آوری می شوند.

به گزارش بورس نیوز، با توجه به بهبود فضای بازار سهام و برگشت دوباره اعتماد سرمایه گذاران و گسترش استفاده از فضای مجازی تلگرام در سطح جامعه و به ویژه در میان بورسی ها، زمینه سوء استفاده برای برخی سودجویان فراهم شده تا افرادی بدون داشتن هویت مشخص، بدون پرداخت هیچ هزینه ای و تنها با راه اندازی یک کانال تلگرامی اقدام به فروش سیگنال و سوء استفاده از اعتماد سرمایه گذاران کنند؛ اقدامی که نارضایتی مردم و البته شرکت های مشاور سرمایه گذاری را در پی داشته است.

کلوان هم در راستای رسالت خبری، شفاف سازی و اطلاع رسانی خود طی چندین گزارش در این رابطه و تبعات آن به متولیان بازار سرمایه و به ویژه سازمان بورس هشدارهایی داده بود و خواستار برخورد قانونی با این قبیل کانال های متخلف که توسط افرادی فاقد هویت شناخته شده مدیریت می شوند و بدون مجوز از سازمان بورس خدمات مشاوره خرید و فروش سهام ارایه می کنند، شد.

در همین راستا مطلع شدیم که واحد حقوقی سازمان بورس در پی افزایش اعتراضات و نارضایتی های سرمایه گذاران و نیز شرکت های مشاور سرمایه گذاری، بالاخره برای برخورد قانونی با این گروه ها در فضای مجازی تلگرام دست به کار شده و برای برخی کانال های متخلف فروشنده سیگنال خرید و فروش سهام پرونده قضایی تشکیل داده است که اقدام بسیار مثبتی به شمار می آید.

بر اساس این گزارش، کلوان به نوبه خود از این اقدام به جای سازمان بورس به عنوان نهاد ناظر و متولی بازار و مدافع اصلی حقوق سرمایه گذاران، تشکر ویژه کرده و امیدوار است این اقدام مثبت تا رسیدن به نتیجه قطعی پیگیری شود.


جهت عضويت در كانال تلگرام #اخبار #اقتصادي #بورس_نيوز روي لينك زير كليك كنيد و گزينه JOIN را بزنيد.

https://telegram.me/boursenews_ir

سایت خبری بورس کلوان