اخبار مهم
Home / اخبار بورس / تعویق چند روزه در برگزاری مجمع زامیاد
91815_642.jpg

تعویق چند روزه در برگزاری مجمع زامیاد

شرکت گروه خودروسازی سایپا در حالی ۱۸ بهمن ماه جاری از برنامه افزایش سرمایه زیر مجموعه های خود خبر داد که دو روز مانده به زمان اعلام شده برگزاری مجمع افزایش سرمایه شرکت زامیاد، هنوز آگهی رسمی دعوت سهامداران به مجمع صاحبان سهام “خزامیا” روی سامانه کدال منتشر نشده است.

به گزارش بورس نیوز، در رابطه با این رویداد، یک منبع آگاه از شرکت زامیاد به خبرنگار ما گفت: مجمع فوق العاده صاحبان سهام “خزامیا” در حالی مقرر بود پنجم اسفند ماه جاری برگزار شود که احتمالاً این جلسه حدود یک هفته تأخیر خواهد داشت.

وی افزود: به احتمال زیاد طی امروز و یا فردا آگهی رسمی شرکت پیرامون دعوت سهامداران به جلسه مجمع افزایش سرمایه و تاریخ دقیق آن در سامانه کدال منشر می شود تا مراتب به اطلاع سهامداران برسد.

در پایان این گزارش می افزاید، در حالی سایپا پیش از این اعلام کرده بود که پنجم اسفند ماه مجمع افزایش سرمایه زامیاد برگزار و تا ۲۵ همین ماه به ثبت خواهد رسید که گزارش توجیهی هیأت مدیره “خزامیا” از افزایش ۱۳۳ درصدی این زیر مجموعه سایپا از محل تجدید ارزیابی دارایی ها حکایت دارد تا با چند روز تأخیر در برگزاری جلسه مجمع فوق العاد، سرمایه شرکت مذکور جهت اصلاح ساختار مالی و رعایت مفاد قانونی از ۲۴۰ میلیارد به ۵۶۰ میلیارد تومان افزایش یابد.


جهت عضويت در كانال تلگرام #اخبار #اقتصادي #بورس_نيوز روي لينك زير كليك كنيد و گزينه JOIN را بزنيد.

https://telegram.me/boursenews_ir

سایت خبری بورس کلوان