اخبار مهم
Home / اخبار بورس / خودروی عجیب و مفهومی مرسدس بنز F700
637809_774.jpg

خودروی عجیب و مفهومی مرسدس بنز F700

پدال نیوز: به نظر می‌رسد در آینده مدل F700 بنز مانند کلاس S از یک شاسی مونوکوک، بدنه قوس‌دار، کیسه‌های هوای متعدد و ویژه برای راننده، سامانه فعال صدا، رادارهای کروز و نمایشگرهای نقاط کور برخوردار شود که تا کنون کلاسS در داشتن آنها پیشرو بوده است.

به گزارس پدال نیوز،خودروهای مفهومی با اهداف مختلفی ساخته می‌شوند، علاوه بر اینکه ما از کروم جهانی استفاده کرده و به سلامت سازندگان فایبرگلاس کمک می کنیم! با ساخت مدل‌های زیبا و غیر واقعی زبان آینده طراحی بخشی از خودروسازی را به تصویر میکشیم و با این روند پیشاپیش به ساخته‌های آینده خودروسازی محبوبمان می‌نازیم.

با این روند بسیاری از محدودیت‌های قانونی برای ساخت مدل‌های جذاب و عجیب حذف ‌می‌شوند. بسیاری از کانسپت‌ها تنها زیر نور پروژکتورها در سالن نمایشگاه‌ها به نمایش درمی‌آیند و روشنایی روز را نخواهند دید. این روزها بسیاری از کانسپت‌ها به شکرانه حضور برنامه‌های طراحی رایانه‌ای روی صفحات نمایشگر ارائه خواهند شد.

به نظر می‌رسد در آینده مدلF700بنز مانند کلاسSاز یک شاسی مونوکوک، بدنه قوس‌دار، کیسه‌های هوای متعدد و ویژه برای راننده، سامانه فعال صدا، رادارهای کروز و نمایشگرهای نقاط کور برخوردار شود که تا کنون کلاسSدر داشتن آنها پیشرو بوده است.

این خودروها دریچه‌ای رو به فناوری محسوب می‌شوند. از طرفی خلاقیت‌های زیادی روی موتور این خودرو صورت گرفته است. موتور دو قلوی توربو با قابلیت احتراق خودکار در این خودرو با گشتاور ۳۹۹ نیوتن‌متر چیزی حدود ۲۳۸ اسب بخار قدرت دارد. حجم این موتور ۴ سیلندر، به ۱۸۰۰ سی‌سی می‌رسد.

این خودرو به لیزرهایی برای اسکن جاده پیش‌رو و سامانه تعلیق قابل تطبیق مجهز خواهد شد. اکثر این تجهیزات همان‌هایست که در کلاسSشاهد آن بوده‌ایم. البته درSها به جای لیزر شاهد دوربین برای اسکن جاده هستیم. طراحی صندلی‌های عقب در این خودرو جدید است. به نظر شما در مدل واقعی کدامیک از این گزینه ها دیده خواهد شد.

منبع:عصر ایران

سایت خبری بورس کلوان