اخبار مهم
Home / اخبار بورس / خوش بود گر محک تجربه آید به میان …
91797_217.jpg

خوش بود گر محک تجربه آید به میان …

در پی انتشار اخبار و شایعات ضد و نقیض منتشر شده در خصوص شرکت کنتورسازی ایران پس از اعلام سود این شرکت برای سال مالی ۱۳۹۴ سرانجام مدیر عامل این شرکت نسبت به اخبار و شایعات مذکور واکنش نشان داد.

سید علی عاملی مدیر عامل شرکت کنتورسازی ایران در گفتگو با خبرنگار کلوان در خصوص اخبار منتشر شده اظهار داشت: تا به امروز بنا به مصاحبه نداشتم و قصد مدیران شرکت اطلاع رسانی از طریق سایت کدال بود اما با توجه به صحبت های مطرح شده و سوء استفاده هایی که از این اخبار می شود مجبور به بیان مواردی شدم تا از تضییع حقوق سهامداران این شرکت جلوگیری نمایم. هر چند که به قول معروف، “خوش بود گر محک تجربه آید به میان تا سیه روی شود هر که در او غش باشد”

وی ادامه داد: با توجه به صحبت ها و شایعات ضد و نقیض که باعث تشویش اذهان فعالان بازار سرمایه گردیده است باید به چند نکته اشاره نمایم.

نخست آنکه شرکت کنتورسازی ایران پس از برگزاری مناقصه طی انتشار آگهی در تاریخ۱۰و ۱۴آذرماه سال جاری در روزنامه های کثیر الانتشار برنده مناقصه مذکور جهت تولید صندوق های مکانیزه فروشگاهی گردید و با مجری این طرح ملی یعنی شرکت هوشمند سامانه باران قراردادی را در تاریخ ۱۳۹۴٫۱۰٫۱۰امضاء و مبادله نمود، این موضوع طی نامه ای به سازمان بورس و از طریق سایت کدال اعلام گردید.

در همین راستا سازمان بورس در تاریخ ۱۲دی ماه سالجاری مبادرت به اخذ استعلام از اتاق اصناف ایران نمود که پاسخ اتاق اصناف به این استعلام در تاریخ۱۶دی ماه به سازمان بورس ارسال و همه موارد در آن شفاف شد و رونوشتی هم از این استعلام به شرکت کنتورسازی ایران توسط اتاق اصناف ایران ارسال شد که در ذیل خبر آمده است.

لازم به ذکر است یکی از الزامات شرکت در این مناقصه داشتن توان تولید و نیز پروانه تولید بود که این شرکت در مهرماه ۱۳۹۰ موفق به دریافت پروانه بهره برداری با ظرفیت یک میلیون و یکصدهزار دستگاه از وزارت صنعت،معدن و تجارت گردید که از آن تاریخ به عنوان اولین و بزرگترین تولیدکننده انواع صندوق های فروشگاهی و پایانه های بانکی در کشور شناخته می شود.

عاملی با اشاره به زمان رونمایی از صندوق های فروشگاهی مکانیزه با نام تجاری باران تولید شده این شرکت اظهار داشت: قرار بود مراسم مذکور توسط مقامات عالی رتبه کشور در دهه فجر انجام شود که به علت فشردگی برنامه های مسئولین در این ایام و نیز درگیری های انتخاباتی به تعویق افتاد و امیدواریم بزودی برگزار گردد. شایان ذکر است همزمان با مراسم فوق الذکر رونمایی از خطوط تولید کنتورهای آب و لامپ های فوق کم مصرف نیز به انجام خواهد رسید.

عاملی در پایان خاطرنشان کرد: شرکت کنتورسازی طبق تعهدات خود به شرکت هوشمند سامانه باران در فاز اول را در بهمن ماه سالجاری صندوق های فروشگاهی مورد تعهد را آماده تحویل نموده و به مجرد اعلام نظر مسئولین باران به جهت نحوه تحویل، اقدام به ارسال این صندوق ها خواهد نمود.

همچنین اطلاعات مورد درخواست سازمان بورس تهیه و نزد حسابرس شرکت می باشد و امیدواریم بزودی به سازمان ارسال گردد.

خوش بود گر محک تجربه آید به میان ...


جهت عضويت در كانال تلگرام #اخبار #اقتصادي #بورس_نيوز روي لينك زير كليك كنيد و گزينه JOIN را بزنيد.

https://telegram.me/boursenews_ir

سایت خبری بورس کلوان