اخبار مهم
Home / اخبار بورس / دريافت تنديس زرين رعايت حقوق مصرف‌کنندگان
92029_284.jpg

دريافت تنديس زرين رعايت حقوق مصرف‌کنندگان

دريافت تنديس زرين رعايت حقوق مصرف‌کنندگان؛ بر مسئوليت پاکسان در قبال مشتريان مي‌افزايد.

در پانزدهمين همايش حمايت از حقوق مصرف‌کنندگان، پاکسان موفق به دريافت تنديس زرين اين همايش شد.

به گزارش کلوان به نقل از پاکسان نيوز، مهندس حيدري مديرعامل شرکت پاکسان با اعلام اين خبر گفت: با توجه به تغییر و تحولات در عرصه توليد، مصرف­کنندگان جامعه ممکن است متحمل ضرر یا زیان­ های احتمالی شوند اما توليدکنندگان در چرخه توليد و عرضه از تحميل هرگونه ضرر و زياني به مشتري بايد جلوگيري کنند و استراتژیي را در پيش بگيرند که مشتريان محصول را به مصرف‌کنندگان وفادار تبديل نمايند.

وي در ادامه با اشاره به دريافت تنديس زرين از پانزدهمين همايش ملي حمايت از حقوق مصرف‌کنندگان توسط پاکسان يادآور شد؛ لازم است در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان تدابیری اتخاذ شود تا تولیدکنندگان و عرضه­کنندگان کالاها در مسیر تولید وعرضه کالا، ضمن احساس مسئولیت برای ارتقاء کیفیت کالاها با قیمت مناسب، از انگیزه­های لازم و کافی برخوردار بوده و مشتري هايي که به قيمت و کيفيت يک محصول اطمينان کرده اند را دلسرد نکنند.

مديرعامل پاکسان سپس به توانمندي‌ها و افتخارات شرکت پاکسان اشاره کرد و يادآور شد: شرکت پاکسان در چندسال گذشته اين افتخار را داشته که به عنوان يکي از شرکت‌هاي رعايت کننده‌حقوق مصرف‌کنندگان معرفي شود چرا که اين مجموعه به عنوان شرکتي بزرگ و فعال در زمينه توليد مواد شوينده و بهداشتي؛ حقوق مصرف‌کنندگان را به عنوان يک اصل هميشه در نظرداشته است.

به گفته وي؛ حمايت از حقوق توليدکنندگان بدون در نظر گرفتن حقوق مصرف‌کنندگان امکان پذير نيست و دريافت اين تنديس مسئوليت و تعهد شرکت پاکسان را در قبال مصرف‌کنندگان محصولات اين شرکت صدچندان مي‌کند.

مهندس حيدري در ادامه با تاکيد بر اينکه با حفظ حقوق مصرف‌کننده در حقيقت حق‌الناس رعايت مي شود خاطرنشان کرد؛ پاکسان جایگاه مصرف کننده را محترم شمرده و همواره تلاشی مؤثر در جهت ارتقاء رضایت مصرف کننده نموده است و به عنوان بخشی از مسئولیت اجتماعی خود همواره سعی بر آن داشته؛ ضمن رعایت حقوق مصرف کننده با حضور در همایش روز ملی مصرف کننده خود را ارزیابی نمايد تا ضمن ارج نهادن به حقوق مشتریان، همگام با سازمانهای مردم نهاد پاسخ مناسبی به سال‌ها اعتماد مصرف کنندگان وفادار خود ارائه دهد.

پانزدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان نهم اسفندماه سال جاري و باحضور محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت ، معدن و تجارت و محمدحسن ابوترابی‌فرد نائب رئيس مجلس شوراي اسلامي در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

در این همایش همچنين مجتبی خسروتاج قائم مقام وزیر صنعت ، معدن و تجارت ، محمود نوابی رئیس سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان و خانم نیره پیروزبخت رئیس سازمان ملی استاندارد حضور داشتند.

شايان ذکر است ۳۵۹ بنگاه اقتصادی در فرآیند ارزیابی شرکت کردند که گروه پاکسان براي ۱۴سال پياپي موفق به کسب تنديس طلایی رعايت حقوق مصرف‌کنندگان ‌شد و برگ زرين ديگري را به دفتر افتخارات اين مجموعه اضافه نمود.


جهت عضويت در كانال تلگرام #اخبار #اقتصادي #بورس_نيوز روي لينك زير كليك كنيد و گزينه JOIN را بزنيد.

https://telegram.me/boursenews_ir

سایت خبری بورس کلوان