اخبار مهم
Home / اخبار بورس / در ياري كودكان رودبار با بورس نيوز همراه شويد / اينجا مدرسه خواهيم ساخت
101069_623.jpg

در ياري كودكان رودبار با بورس نيوز همراه شويد / اينجا مدرسه خواهيم ساخت

۱۳۵۰ کیلومتری پایتخت ايران در رودبار کرمان؛ آري اینجا ایران است. روستای سبز گزی از توابع رودبار کرمان، منطقه ای بی بهره از اشتغال، گاز، آب و سقفی برای کلاس درس بدون سرویس بهداشتی و حتی حمام.


به گزارش بورس نيوز، در اين روستاي محروم دانش آموزان مدرسه بدون وجود امكانات حداقلي تحصيلي و آموزشي و تنها با يك تخته سياه و يك صندلي بدون ميز و نيمكت مشغول تحصيل هستند. به همين بهانه و همزمان با تاسوعای حسینی تصميم گرفتيم در کنار دوستانی خوب و معلمی فداکار به نام مهدی بهرامی که زندگی خود را وقف روستاهای شهر خود کرده، به این منطقه سفری كنيم و از نزدیک با مشکلات مردم منطقه و خصوصاً کودکان آشنا شويم و گوشه اي از مشكلات و كمبودهاي اين منطقه را براي شما به تصوير بكشيم. منطقه اي محروم و بدون داشتن حداقل امكانات لازم و اوليه كه بسياري از كودكان به دليل مسافت زياد محل سكونت خود تا مدرسه و نبود وسيله نقليه ترك تحصيل مي كنند.

در ياري كودكان رودبار با بورس نيوز همراه شويد

لذا قصد داریم با كمك همه شما مخاطبان گرامي برای کمک به این منطقه محروم آستین ها را بالا بزنیم.

در همين راستا بورس نيوز از كليه مخاطبان خود درخواست دارد در اين امر خيرخواهانه و خداپسندانه ما را ياري نموده و نذر خود را برای مستمندان و مستحقان واقعی ادا کنید. بر همين اساس همت بر آن شده است تا برای این منطقه محروم از کشورمان دو عدد مدرسه با دو کلاس درس ایجاد شود.

عزيزاني كه تمایل دارند در این امر خیر و خداپسندانه سهیم باشند و ما را ياري نمايند، مي توانند در حد بضاعت و رضایت، کمک های نقدي خود را به شماره حساب و یا کارت زیر واریز نمایند.

شماره حساب بانك پاسارگاد به نام امير حسين اسماعيل پور ۲۳۰۸۰۰۳۶۸۴۸۹۱  به شماره كارت ۵۰۲۲۲۹۱۰۰۶۸۹۶۷۴۸

در ياري كودكان رودبار با بورس نيوز همراه شويد

سایت خبری بورس کلوان