اخبار مهم
Home / اخبار بورس / رالی صعودی "وتوکا" در محدوده ۱۵۰ تومان
92603_372.jpg

رالی صعودی "وتوکا" در محدوده ۱۵۰ تومان

شرکت سرمایه گذاری توکا فولاد با نماد معاملاتی “وتوکا” از جمله نمادهایی است که علاوه بر پتانسیل های بنیادی، ‌به لحاظ نموداری نیز پتانسیل رشد بالایی داشته و ما را به بررسی بیشتر نمودار واداشته است.

براساس گزارش شرکت کارگزاری نهایت نگر، در بررسی تغییرات قیمت در بازه زمانی هفتگی برای سرمایه گذاری توکا فولاد با نماد “وتوکا”، شاهد قرارگیری قیمت در یک محدوده حمایتی هستیم. همانطور که در تصویر اول مشاهده می کنید قیمت در این محدوده در ابرکومو صعودی خود قرار گرفته و همزمان از حمایت میانگین کی جن سن نیز برخودار است و بر این اساس، شکست محدوده ۱۵۰ تومان می تواند شروعی برای یک رالی صعودی در این نماد باشد. همچنین از نگاه تحلیل کلاسیک نیز شاهد شکل گیری یک الگوی گُوه در این تایم فریم هستیم که امید به صعود را افزایش می دهد.

در تایم فریم روزانه نیز قیمت در درون کوموی خود که یک محدوده حمایتی است، قرار گرفته است. نکته قابل توجه این است که هرچند قیمت زیر تن کن سن و میانگین کوتاه مدت خود قرار گرفته است اما کی جن سن تمایلی به کاهش نشان نمی دهد و به صورت مسطح در آمده است. لذا چنانچه قیمت خود را بالای تن کن سن تثبیت کند، انتظار می رود شاهد شروع یک موج افزایشی دیگر در قیمت باشیم.

رالی صعودی

از نگاه امواج الیوت در این تایم فریم به نظر می رسد قیمت در موج ۴ از یک ۵ موجی صعودی قرار دارد. همانطور که مشاهده می کنید قیمت به هدف موج ۴ خود در تراز ۵۰ درصد فیبوناچی ریتریسمنت نیز رسیده و متوقف شده است. لذا احتمال شروع موج ۵ صعودی از این محدوده دور از ذهن نیست. باتوجه به آرایش قیمت، چنانچه شاهد تثبیت قیمت در زیر ۱۲۰ تومان باشیم، این تحلیل بی اعتبار خواهد شد. از سوی دیگر، هدف اول حرکت صعودی در تراز ۱۸۰ تومان قرار دارد.

رالی صعودی

رالی صعودی

رالی صعودی


جهت عضويت در كانال تلگرام #اخبار #اقتصادي #بورس_نيوز روي لينك زير كليك كنيد و گزينه JOIN را بزنيد.

https://telegram.me/boursenews_ir

سایت خبری بورس کلوان