اخبار مهم
Home / اخبار بورس / رد نتیجه مناقصه لایروبی بنادر کشور از طرف سازمان بنادر و کشتیرانی
92516_183.jpg

رد نتیجه مناقصه لایروبی بنادر کشور از طرف سازمان بنادر و کشتیرانی

هفته گذشته پاکت های مناقصه لایروبی بنادر مهم کشور در سازمان بنادر و کشیرانی کشور بازگشایی شد که در نتیجه آن شرکت های تاید واتر خاورمیانه، خط دریا بندر و شرکت نگین سبز برنده این مناقصه مهم شدند اما هنوز این قرارداد به مرحله عمل نرسیده بود که طی روز جاری با خبر شدیم در این زمینه مانعی از طرف سازمان بنادر و کشتیرانی ایجاد شده است.

در همین ارتباط مدیر عامل تاید واتر خاورمیانه در گفتگو با خبرنگار کلوان توضیح داد: شرکت تاید واتر خاورمیانه طی برگزاری مناقصه از طرف سازمان بنادر و کشتیرانی برنده لایروبی بنادر شمال کشور، شامل لایروبی بنادر استان گیلان و مازندران شده بود که صبح روز جاری از طرف این سازمان برگزار کننده، نامه ای مبنی بر رد نتیجه مناقصه و برگزاری مجدد آن به دست ما رسید.

مهدی اعتصام در ادامه افزود: برگزاری مجدد این مناقصه به دلیل فاصله قیمت کارشناسی و قیمت های مشخص شده در نتیجه برگزاری مناقصه می باشد و طبق این نامه باید مناقصه در خصوص بنادر شمال و جنوب غرب کشور بار دیگر انجام شود.

وی تأکیدکرد: این قرارداد لایروبی ۹۱ میلیارد تومان برای شرکت تاید واتر ارزش دارد و با توجه به این روال غیر طبیعی که از طرف این نهاد ناظر ایجاد شده، ما اعتراض جدی داریم و قطعاً پیگیری های لازم انجام خواهد شد.


جهت عضويت در كانال تلگرام #اخبار #اقتصادي #بورس_نيوز روي لينك زير كليك كنيد و گزينه JOIN را بزنيد.

https://telegram.me/boursenews_ir

سایت خبری بورس کلوان