اخبار مهم
Home / اخبار بورس / رکورد فروش جهانی تیوولی
94365_834.jpg

رکورد فروش جهانی تیوولی

سانگ یانگ رکورد فروش ماهانه در هر دو بازار داخلی و خارجی را با تیوولی شکست.

مدیر عامل شرکت Choi Johng-sik ؛ اعلام کرد که این شرکت در مجموع ۱۳،۴۶۲ واحد در ماه آوریل سال ۲۰۱۶ به فروش رسانده است – ۹۱۳۳ واحد در فروش داخلی و ۴۳۲۹ در صادرات.
سانگ یانگ در سال ۲۰۱۶ بیشترین فروش ماهانه را در بازار داخلی و خارجی با ۷٫۴٪ رشد نسبت به ماه مشابه سال گذشته داشته است و این به لطف فروش و استقبال بی نظیر تیوولی و تیوولی ایر نام صادراتی XLV می باشد همچنین بالاترین فروش ماهیانه با ۷۷۸۸ واحد از زمان آغاز فروش تیوولی را نیز در ماه آ وریل به خود اختصاص داد.

با فروش موفق تیوولی در سطح جهانی با درصد رشد ۳۵٫۵٪ ، فروش این شرکت برای چهارمین ماه متوالی در سال جاری افزایش یافته است و در بازار داخلی، با ۱۲٫۳ درصد رشد نسبت به سال گذشته با بیش از ۹۰۰۰ واحد برای دومین ماه متوالی فروش تیوولی افزایش یافته است و تیوولی-ایر با ۶۲٫۸٪ نسبت به ماه قبل به ۲۳۴۲ واحد افزایش یافته است .
رشد صادرات تیوولی از ژانویه تا آوریل ۲۰۱۶ (دی ماه ۱۳۹۴ تا فروردین ۱۳۹۵) به مقدار ۱۰۳٫۴٪ نسبت به مدت مشابه سال گذشته بوده است .

سانگ یانگ تیوولی ایر برای اولین بار در نمایشگاه ژنو ماه مارس معرفی شد و انجام فعالیت های بازاریابی تهاجمی قبل از فروش جهانی خود را از ماه می و شرکت در نمایشگاههای مختلف اغاز خواهد کرد.

سایت خبری بورس کلوان