اخبار مهم
Home / اخبار بورس / سقوط آزاد شهید مدافع حرم در ۲۲ بهمن
569543_423.jpg

سقوط آزاد شهید مدافع حرم در ۲۲ بهمن

۲۲ بهمن سال گذشته بود که شهید مسعود عسکری بر فراز میدان آزادی پرواز کرد. شاید آن روز کسی فکرش را هم نمی‌کرد که مسعود سال بعد نامش در لیست شهدای این انقلاب خوش بدرخشد. حالا تصویر پرواز او برای تخستین بار منتشر می‌شود.

به گزارش تسنیم، شهید مسعود عسکری متولد شهریور ۱۳۶۹ بود. او ۲۱ آبان ماه سال جاری طی عملیات مستشاری در حلب سوریه به شهادت رسید. پیکرش ۲۲ آبان ماه به کشور بازگشت و طی مراسم باشکوهی در ۲۴ ابان ماه تشییع شده و در قطعه ۲۶ گلزار شهدای بهشت زهرا(س) به خاک سپرده شد.


۲۲ بهمن سال گذشته بود که شهید مسعود عسکری بر فراز میدان آزادی پرواز کرد. او مدت‌ها شوق مشارکت در این جشن باشکوه را داشت و علاقه مند بود تا یکی از نمایش‌های اقتدار را در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بر فراز برج آزادی به نمایش بگذارد و سرانجام سال ۹۳ در پرش سقوط آزاد به همراه سایر دوستانش بر فراز میدان آزادی شرکت کرد. شاید آن روز کسی فکرش را هم نمی‌کرد که مسعود سال بعد نامش در لیست شهدای این انقلاب خوش بدرخشد.

تصاویر زیر متعلق به ٢٢بهمن سال١٣٩٣ است که شهید مسعود عسکری را در پارکینگ اتوبوس رانی در حال آماده شدن جهت پرش سقوط آزاد بر فراز میدان آزادی نشان می‌دهد. این تصاویر برای نخستین بار توسط تسنیم منتشر می‌شود. امروز در سالگرد سی و هفتمین بهار انقلاب اسلامی این پرش ساعت ۹ صبح توسط همرزمان شهید در میدان آزادی تهران انجام خواهد شد:

سقوط آزاد شهید مدافع حرم در ۲۲ بهمن

سقوط آزاد شهید مدافع حرم در ۲۲ بهمن

سایت خبری بورس کلوان