اخبار مهم
Home / اخبار بورس / قرعه کشی یک دستگاه خودرو آلفا رومئو جولیتا
93093_738.jpg

قرعه کشی یک دستگاه خودرو آلفا رومئو جولیتا

براساس این گزارش، طی مراسمی در برج همراه اول، با حضور برخی از اعضای هیات مدیره جیرینگ و مدیران ارشد همراه اول و همچنین نماینده سازمان صدا و سیما، طبق وعده داده شده، یک دستگاه خودروی آلفا رمئو جولیتا برای شرکت کنندگان در جشنواره یلدا تا نوروز جیرینگ، قرعه کشی شد.

طبق این گزارش، قرعه کشی به صورت گوی گردان انجام شد، که نهایتا آقای احسان معظمی گودرزی با شماره تلفن همراه ۶۹***۰۹۱۹۱۷ از روستای ونایی شهر بروجرد برنده خوش شانس یک دستگاه خودروی آلفارمئو جولیتا جشنواره یلدا تا نوروز شرکت جیرینگ شد.

براساس این گزارش، روابط عمومی شرکت جیرینگ از تمامی مشترکان همراه اول که در جشنواره یلدا تا نوروز شرکت کرده بودند، به دلیل تاخیر در اعلام نام برنده که آن هم به علت مشخص شدن وضعیت حقوقی مالک خط بود، عذرخواهی کرد.

گفتنی است، مشترکان همراه اول که از ابتدای دی ماه از طریق سرشماره #۷* تا ۱۷ فروردین اقدام به خرید شارژ همراه اول برای خود یا سایرین کرده بودند، به ازای هر ۱۰۰۰ تومان خرید۱۰ امتیاز دریافت می کردند.

این در حالی است که حداقل امتیاز ورود در قرعه کشی یک دستگاه خودرو جولیتا۱۰۰ امتیاز در نظر گرفته شده بود به نحوی که هر ۱۰۰ امتیاز یک کد قرعه کشی محسوب می شد و هرچه تعداد کدهای قرعه کشی افراد بیشتر باشد شانس برنده شدن آن فرد در قرعه کشی بیشتر می شد.

به گزارش روابط عمومی جیرینگ، مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری و دایمی همراه اول در حال حاضر می‌توانند با شماره‌گیری #۷* و ورود به منوی مربوطه با کارت بانکی و وارد کردن رمز دوم، سیم‌کارت خود یا دیگران را به صورت فوق العاده شارژ و یا اینکه قبض تلفن همراه خود را پرداخت کنند.

گفتنی است، خبر فوق در لینک زیر نیز قابل دسترس است.

http://www.jiring.ir/fa/news/view/id/585

سایت خبری بورس کلوان