اخبار مهم
Home / اخبار بورس / كشاورز ٢١ ساله، برنده بنز هف هشتاد
599356_329.jpg

كشاورز ٢١ ساله، برنده بنز هف هشتاد

در قرعه کشی جذاب این دوره جایزه ویژه هف هشتاد، که در روز چهارشنبه، ۲۹ اردیبهشت سال ۱۳۹۵ همزمان با روز جوان توسط رامبد جوان و با حضور ناظر صدا و سیما در برنامه خندوانه برگزار گردید، جناب آقای هراتی، کشاورز تربت جامی برنده ی خوش اقبال بنز C200 هف هشتاد شد. 


به گزارش تابناک. این هموطن عزیز با کد شانس ۱۳۹۰۹۹۹۱۱ و شماره ی تلفن ۸۸۷۱***۰۹۲۱ پس از دعوت در برنامه ی خندوانه حضور یافت و در مصاحبه با رامبد جوان اعلام کرد که ترجیح داده که به جای بنز، وجه نقد آن را تحویل گیرد و به همین علت، مبلغ ۲٫۷۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال از طرف سامانه ی ۷۸۰ تقدیم این هموطن خوش شانس گردید. 


آقای هراتی در جواب اینکه چرا ماشین را نخواستی و به جای آن، وجه نقد آن را انتخاب کردی، گفت: وجه نقد بیشتر به کار من می آید. پدر بزرگوار این برنده خوش شانس که او نیز به حرفه کشاورزی مشغول است و به همراه پسرش در این برنامه شرکت کرده بود، در پاسخ به رامبد جوان در مورد نظر خود در نحوه بهره گیری از این جایزه، گفت: “جایزه به فرزندم تعلق دارد و حق اوست که برای استفاده از این جایزه، تصمیم بگیرد.” این پدر و پسر افزودند که می خواهند از پول به دست آمده، در توسعه ی فعالیت کشاورزی خود استفاده نمایند. 


این جوان تربت جامی، در پاسخ به سوال در مورد علت استفاده ی مداوم از ۷۸۰ ، راحتی، اعتماد و سرعت  را از جمله ی مهمترین عوامل دانسته  و از برنامه ی خندوانه به عنوان طریقه ی آشنایی خود با سامانه ی ۷۸۰ نام برد. وی همچنین افزود که از این طریق، شارژ و اینترنت خریداری کرده و همچنین قبض های خود را پرداخت می نماید. گفتنی است که کلیه ی هف هشتادی ها با انجام تراکنش از طریق #۷۸۰* و جمع آوری امتیاز و تبدیل آن به شانس می توانستند در این قرعه کشی شرکت نمایند.  مراسم کامل قرعه کشی برای علاقمندان در وب سایت هف هشتاد (http://www.780.ir) همچنان قابل مشاهده می باشد.

سایت خبری بورس کلوان