اخبار مهم
Home / اخبار بورس / معامله ۱۰۸۸۵ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا
92597_676.jpg

معامله ۱۰۸۸۵ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

به گزارش کلوان به نقل از واحد معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان دیروز دوشنبه مورخ ۹۴٫۱۲٫۲۴ در بازار معاملاتی قراردادهای آتي سكه در سررسید های مختلف ۱۰۸۸۵ قرارداد معامله شد.

در سررسيد معاملاتي اردیبهشت ۹۵ (GCOR95) 327 قرارداد معامله و ۱۱۸۵ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۲۴۳۴۸ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۲۴۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۲۳۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۲۴۳۴۸ تومان که حاکی از رشد ۰٫۱۲ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۲۲۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۲۷۰۰۰ تومان را تجربه نمود

در سررسيد معاملاتي تیر ۹۵(GCTR95 ) 196 قرارداد معامله و ۱۹۶۹ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۳۷۶۸۰ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۳۸۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۳۶۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۳۷۶۸۰ تومان که حاکی از رشد ۰٫۰۱ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۳۶۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۴۱۵۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی شهریور ۹۵((GCSH95 2271 قرارداد معامله و ۷۲۹۸ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۶۰۲۴۵ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۶۳۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۵۶۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۶۰۲۴۵ تومان که حاکی از افت ۰٫۱۲- درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۵۶۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۶۳۵۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی آبان ۹۵ ((GCAB95 8091 قرارداد معامله و ۶۱۷۶ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه ی این سررسید به ۱۰۸۲۷۷۲ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۰۸۷۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۸۲۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۰۸۲۷۷۲ تومان که حاکی از افت ۰٫۵۵- درصدی بود، در پایین ترین قیمت معامله ۱۰۸۱۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۹۱۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

معامله 10885 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

نوسانات انس جهاني طلا :

دیروز با شروع بازارهای جهانی طلای جهانی روند نزولی خود را ادامه داد و قیمت آن با ۱۶ دلار کاهش به ۱۲۳۵ دلار رسید

نوسان قیمت دلار :

دیروز قیمت دلار نوسانات اندکی را تجربه کرد و قیمت آن با ۵ تومان کاهش در قیمت ۳۴۲۵ تومان بسته شد.

معامله 10885 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

اخبار موثر

موسسه سرمایه گذاری بی ام او کاپیتال مارکتس در تازه ترین گزارش خود پیش بینی نسبت به قیمت جهانی طلا در سال ۲۰۱۶ میلادی را افزایش داده است. موسسه سرمایه گذاری کاپیتال مارکتس پیش بینی کرده است که میانگین قیمت هراونس طلادر سال ۲۰۱۶ میلادی به بیش از ۱۱۷۵ دلار خواهد رسید که این رقم نسبت به گزارش قبلی ۱۲ درصد رشد داشته است. موسسه سرمایه گذاری اف سی استون نیز اعلام کرد: همه نگاه های سرمایه گذاران بین المللی در کوتاه مدت متوجه نشست فدرال رزروآمریکا و نتایج آن خواهد بود. برگزاری این نشست می تواند تاثیر زیادی بر روند نوسانات قیمت طلا و ارزش دلار داشته باشد

میزان حباب :

با توجه به قیمت دلار و انس، ارزش واقعی سکه (ذاتی) ۹۹۴۹۰۱ تومان بود و با توجه به قیمت فعلی، ۲۰۰۹۹ تومان حباب مثبت داشت!!

بدانیم که : عیار طلای معامله شده در بازارهای جهانی یا اونس ۲۴ و عیار سكه بهار آزادی ۲۱٫۶ است و با تقسیم عدد ۲۱٫۶ بر ۲۴ عدد ۰،۹۰۰ به دست می‌آید و پس از ضرب عدد حاصل در وزن انواع سكه یعنی تمام بهار آزادی، نیم و یا ربع بهار آزادی قیمت واقعی آنها به دست می‌آید


شما می توانید با عضویت در طرح سیمین و زرین باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان و فعالیت در سامانه معاملات برخط و یا تلفنی معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان از تخفیف کارمزدهای ویژه بهره مند شوید.

کسب اطلاعات بیشتر و عضویت در طرح از طریق :

تماس با خط مستقیم ۸۸۷۹۵۳۵۸

ارسال عدد ۹ به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۴۸۳۱۲

مراجعه به سایت باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان به آدرس :

http://club.samanbourse.com/Default.aspx?tabid=129

سایت خبری بورس کلوان