اخبار مهم
Home / اخبار بورس / معامله ۱۲۷۶۰ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا
93551_782.jpg

معامله ۱۲۷۶۰ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

به گزارش کلوان به نقل از واحد معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان دیروز شنبه مورخ ۱۳۹۵٫۰۲٫۰۴ در بازار معاملاتی قراردادهای آتي سكه در سررسید های مختلف ۱۲۷۶۰ قرارداد معامله شد.

در سررسيد معاملاتي تیر ۹۵ (GCTR95) 224 قرارداد معامله و ۸۷۶ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۲۹۲۵۷ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۳۸۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۲۹۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۲۹۲۵۷ تومان که حاکی از افت ۱٫۶۲- درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۲۸۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۳۸۰۰۰ تومان را تجربه نمود

در سررسيد معاملاتي شهریور ۹۵(GCSH95 ) 450 قرارداد معامله و ۲۲۱۸ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۴۳۹۴۱ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۴۴۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۴۳۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۴۳۹۴۱ تومان که حاکی از افت ۱٫۴۸- درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۴۳۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۵۴۵۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی آبان ۹۵((GCAB95 1866 قرارداد معامله و ۳۹۷۰ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۶۰۳۷۸ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۶۷۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۵۷۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۶۰۳۷۸ تومان که حاکی از افت ۱٫۵- درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۵۷۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۶۷۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی دی ۹۵ ((GCDY95 10018 قرارداد معامله و ۹۷۴۶ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۸۳۲۵۵ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۰۸۶۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۷۹۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۰۸۳۲۵۵ تومان که حاکی از افت ۱٫۴۳- درصدی بود در پایین ترین قیمت معامله ۱۰۷۸۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۸۹۵۰۰ تومان را تجربه نمود.

معامله 12760 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

نوسانات انس جهاني طلا :

دیروز بازارهای جهانی تعطیل بود و طلای جهانی در همان قیمت ۱۲۳۳ دلار باقی ماند.

نوسان قیمت دلار :

دلار همچنان کم نوسان و متعادل معامله شده و دیروز نیز با ۱ تومان کاهش به ۳۴۶۶ تومان رسید.

معامله 12760 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

اخبار موثر

موسسه مالی گلدمن ساش آمریکا در تازه ترین گزارش خود بار دیگر نسبت به خطر کاهش قیمت جهانی طلا در ماه های آینده هشدار داده است. این موسسه اعلام کرد انتشار آمارهای مثبتاقتصادی در آمریکا و کاهش نگرانی ها نسبت به وضعیت بازارهای مالی موجب خواهد شد تا ارزش دلار افزایش یافته وقیمت طلادر ماه های آینده کاهش یابد. این موسسه مالی معتبر آمریکاییپیش بینیکرده است که قیمت هراونس طلادر کوتاه مدت به کمتر از ۱۱۰۰ دلار کاهش خواهد یافت

میزان حباب :

با توجه به قیمت دلار و انس، ارزش واقعی سکه (ذاتی) ۱۰۱۰۱۷۷ تومان بود و با توجه به قیمت فعلی، ۱۰۸۲۳ تومان حباب مثبت داشت!!

بدانیم که : عیار طلای معامله شده در بازارهای جهانی یا اونس ۲۴ و عیار سكه بهار آزادی ۲۱٫۶ است و با تقسیم عدد ۲۱٫۶ بر ۲۴ عدد ۰،۹۰۰ به دست می‌آید و پس از ضرب عدد حاصل در وزن انواع سكه یعنی تمام بهار آزادی، نیم و یا ربع بهار آزادی قیمت واقعی آنها به دست می‌آید


شما می توانید با عضویت در طرح سیمین و زرین باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان و فعالیت در سامانه معاملات برخط و یا تلفنی معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان از تخفیف کارمزدهای ویژه بهره مند شوید.

کسب اطلاعات بیشتر و عضویت در طرح از طریق :

تماس با خط مستقیم ۸۸۷۹۵۳۵۸

ارسال عدد ۹ به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۴۸۳۱۲

مراجعه به سایت باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان به آدرس :

http://club.samanbourse.com/Default.aspx?tabid=129

سایت خبری بورس کلوان