اخبار مهم
Home / اخبار بورس / معامله ۱۴۱۸۳ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا
93158_784.jpg

معامله ۱۴۱۸۳ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

به گزارش کلوان به نقل از واحد معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان دیروز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵٫۰۱٫۲۴ در بازار معاملاتی قراردادهای آتي سكه در سررسید های مختلف ۱۴۱۸۳ قرارداد معامله شد.

در سررسيد معاملاتي تیر ۹۵ (GCTR95) 165 قرارداد معامله و ۶۵۹ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۵۶۸۹۳ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۵۴۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۵۴۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۵۶۸۷۵ تومان که حاکی از رشد ۰٫۳۸ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۵۳۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۵۹۰۰۰ تومان را تجربه نمود

در سررسيد معاملاتي شهریور ۹۵(GCSH95 ) 296 قرارداد معامله و ۲۷۶۰ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۷۰۲۴۸ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۶۸۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۶۶۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۷۰۲۴۸ تومان که حاکی از رشد ۰٫۳ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۶۵۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۷۳۵۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی آبان ۹۵((GCAB95 2215 قرارداد معامله و ۵۷۲۴ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۸۵۴۱۶ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۸۸۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۸۳۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۸۹۶۹۹ تومان که حاکی از رشد ۰٫۰۳ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۸۳۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۹۵۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی دی ۹۵ ((GCDY95 11311 قرارداد معامله و ۸۴۵۴ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۱۱۹۹۷۴ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۱۱۸۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۱۱۵۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۱۱۹۹۷۴ تومان که حاکی از رشد ۰٫۱۲ درصدی بود در پایین ترین قیمت معامله ۱۱۱۳۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۱۲۵۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

معامله 14183 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

نوسانات انس جهاني طلا :

روز سه شنبه انس جهاني در ساعت ۱۹ به ۱۲۵۴ دلار رسيد كه نسبت به روز قبل افت ۳ دلاري را تجربه كرد

نوسان قیمت دلار :

در بازار آزاد همچنان شاهد جوی آرام و نوسان اندک قیمت دلار بوده و روز سه شنبه قیمت آن با ۳ تومان افزايش به ۳۴۸۱ تومان رسید.

معامله 14183 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

اخبار موثر

بر اساس گزارش بلومبرگ، طلا در سال ۲۰۱۶ به دلیل ضعیف شدن احتمال افزایش نرخهای بهره آمریکا که ارزش دلار را تضعیف کرد، روند صعودی پیدا کرده است. نرخهای بهره پایین به نفع طلا بوده و این فلز زرد را در برابر دارایی‌های دارای بازده مانند سهام و اوراق قرضه رقابتی می‌کند

شاخص دلار پس از اینکه شب گذشته در برابر سبدی از ارزهای بزرگ به پایین‌ترین سطح از ماه اوت اُفت کرد و در برابر ین ژاپن به پایین‌ترین سطح در ۱۷ ماه گذشته نزول کرد، روز سه شنبه همچنان تحت فشار فروش قرار داشت .شاخص دلار از زمان اظهارات اخير جانت يلن ، رئيس بانك مركزي آمريكا ۳ درصد از ارزش خود را از دست داده است. وي هفته گذشته گفت : بانك مركزي با توجه به ريسك هاي مربوط به اقتصاد جهاني براي افزايش نرخ هاي بهره رويكرد محافظه كارانه و تدريجي خواهد داشت.

میزان حباب :

با توجه به قیمت دلار و انس، ارزش واقعی سکه (ذاتی) ۱۰۳۱۷۹۸ تومان بود و با توجه به قیمت فعلی، ۸۲۰۲ تومان حباب مثبت داشت!!

بدانیم که : عیار طلای معامله شده در بازارهای جهانی یا اونس ۲۴ و عیار سكه بهار آزادی ۲۱٫۶ است و با تقسیم عدد ۲۱٫۶ بر ۲۴ عدد ۰،۹۰۰ به دست می‌آید و پس از ضرب عدد حاصل در وزن انواع سكه یعنی تمام بهار آزادی، نیم و یا ربع بهار آزادی قیمت واقعی آنها به دست می‌آید


شما می توانید با عضویت در طرح سیمین و زرین باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان و فعالیت در سامانه معاملات برخط و یا تلفنی معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان از تخفیف کارمزدهای ویژه بهره مند شوید.

کسب اطلاعات بیشتر و عضویت در طرح از طریق :

تماس با خط مستقیم ۸۸۷۹۵۳۵۸

ارسال عدد ۹ به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۴۸۳۱۲

مراجعه به سایت باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان به آدرس :

http://club.samanbourse.com/Default.aspx?tabid=129

سایت خبری بورس کلوان