اخبار مهم
Home / اخبار بورس / معامله ۱۴۳۶۷ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا
90929_404.jpg

معامله ۱۴۳۶۷ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

به گزارش کلوان به نقل از واحد معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان دیروز دوشنبه مورخ ۹۴٫۱۱٫۱۲ در بازار معاملاتی قراردادهای آتي سكه در سررسید های مختلف ۱۴۳۶۷ قرارداد معامله شد.

در سررسيد معاملاتي اسفند ۹۴ (GCES94) 451 قرارداد معامله و ۱۵۴۷ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۹۵۹۱۸۳ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۹۵۷۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۹۶۰۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۹۵۹۱۸۳ تومان که حاکی از رشد ۰٫۷۵ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۹۵۵۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۹۶۰۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسيد معاملاتي اردیبهشت ۹۵(GCOR95 ) 627 قرارداد معامله و ۸۲۳ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۹۶۶۳۸۸ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۹۶۳۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۹۶۸۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۹۶۶۳۸۸ تومان که حاکی از رشد ۰٫۷۸ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۹۶۳۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۹۶۹۵۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی تیر ۹۵ ((GCTR95 1932 قرارداد معامله و ۲۹۰۲ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۹۸۰۳۲۸ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۹۷۶۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۹۸۱۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۹۸۰۳۲۸ تومان که حاکی از رشد ۱٫۱۴ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۹۷۵۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۹۸۲۵۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی شهریور ۹۵ ((GCSH95 11357 قرارداد معامله و ۱۰۵۹۶ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه ی این سررسید به ۹۹۴۹۲۹ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۹۹۰۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۹۹۵۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۹۹۴۹۲۹ تومان که حاکی از رشد ۱٫۴۱ درصدی بود، در پایین ترین قیمت معامله ۹۸۸۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۹۹۶۵۰۰ تومان را تجربه نمود.

معامله 14367 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

نوسانات انس جهاني طلا :

دیروز در شروع بازارهای جهانی قیمت جهانی طلا تحت تاثیر کاهش ارزش دلار با ۱۰ دلار افزایش به ۱۱۲۸ دلار رسید

نوسان قیمت دلار :

قیمت دلار در بازار آزاد دیروز دوباره صعودی شد و با ۱۵ تومان افزایش در ۳۶۴۰ تومان بسته شد

معامله 14367 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

اخبار موثر

تازه ترین تحلیل تکنیکال اف ایکس استریت نشان می دهد که قیمت جهانی طلا در کوتاه مدت در دامنه ۱۳ دلاری در نوسان خواهد بود و با نوسانات چشمگیری روبرو نخواهد شد. تحلیل تکنیکالنشان می دهد سطح مقاومتی قیمت طلادر کوتاه مدت ۱۱۲۵ دلار است و اگر این سطح شکسته شود قیمت تا ۱۱۲۸ دلار افزایش خواهد یافت. سطح حمایتیقیمت طلانیز ۱۱۱۸ دلار است و اگر این سطح شکسته شودقیمت طلاتا ۱۱۱۵ دلار کاهش می یابد

میزان حباب :

با توجه به قیمت دلار و انس، ارزش واقعی سکه (ذاتی) ۹۶۸۷۱۴ تومان بود و با توجه به قیمت فعلی، ۱۵۷۱۴ تومان حباب منفی داشت!!

بدانیم که : عیار طلای معامله شده در بازارهای جهانی یا اونس ۲۴ و عیار سكه بهار آزادی ۲۱٫۶ است و با تقسیم عدد ۲۱٫۶ بر ۲۴ عدد ۰،۹۰۰ به دست می‌آید و پس از ضرب عدد حاصل در وزن انواع سكه یعنی تمام بهار آزادی، نیم و یا ربع بهار آزادی قیمت واقعی آنها به دست می‌آید


شما می توانید با عضویت در طرح سیمین و زرین باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان و فعالیت در سامانه معاملات برخط و یا تلفنی معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان از تخفیف کارمزدهای ویژه بهره مند شوید.

کسب اطلاعات بیشتر و عضویت در طرح از طریق :

تماس با خط مستقیم ۸۸۷۹۵۳۵۸

ارسال عدد ۹ به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۴۸۳۱۲

مراجعه به سایت باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان به آدرس :

http://club.samanbourse.com/Default.aspx?tabid=129

سایت خبری بورس کلوان