اخبار مهم
Home / اخبار بورس / معامله ۱۴۶۵۶ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا
93001_988.jpg

معامله ۱۴۶۵۶ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

به گزارش کلوان به نقل از واحد معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان دیروز شنبه مورخ ۱۳۹۵٫۰۱٫۲۱ در بازار معاملاتی قراردادهای آتي سكه در سررسید های مختلف ۱۴۶۵۶ قرارداد معامله شد.

در سررسيد معاملاتي تیر ۹۵ (GCTR95) 465 قرارداد معامله و ۱۱۸۶ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۴۱۷۴۴ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۳۸۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۴۴۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۴۱۷۴۴ تومان که حاکی از رشد ۰٫۴۵ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۳۸۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۴۵۰۰۰ تومان را تجربه نمود

در سررسيد معاملاتي شهریور ۹۵(GCSH95 ) 916 قرارداد معامله و ۳۰۳۱ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۵۴۶۹۸ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۵۳۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۵۸۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۵۴۶۹۸ تومان که حاکی از رشد ۰٫۴۹ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۵۱۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۵۹۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی آبان ۹۵((GCAB95 4954 قرارداد معامله و ۷۵۶۲ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۷۰۴۰۰ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۶۶۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۷۴۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۷۰۴۰۰ تومان که حاکی از رشد ۰٫۵۴ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۶۴۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۷۶۵۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی دی ۹۵ ((GCDY95 8044 قرارداد معامله و ۳۲۷۵ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۹۳۲۳۵ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۰۸۷۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۹۸۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۰۹۳۲۳۵ تومان که حاکی از رشد ۰ درصدی بود در پایین ترین قیمت معامله ۱۰۸۱۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۱۰۵۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

معامله 14656 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

نوسانات انس جهاني طلا :

دیروز بازارهای جهانی تعطیل بود و قیمت اونس طلا در همان قیمت ۱۲۳۹ دلار باقی ماند.

نوسان قیمت دلار :

دیروز نیز قیمت دلار نوسان اندکی را تجربه کرد و قیمت آن با ۳ تومان افزایش به ۳۴۸۲ تومان رسید.

معامله 14656 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

اخبار موثر

در نظرسنجی آنلاین هفته جاری کیتکو علاوه بر خوش بینی بالاتر، شمار رای دهندگان هم دو برابر شد و ۱۲۸۷ نفر شرکت کردند. از میان این تعداد، ۱۰۳۵ نفر یا ۸۰ درصد افزایش قیمت طلا در هفته جاری را پیش بینی کردند در حالیکه ۱۶۲ نفر یا ۱۳ درصد انتظار داشتند قیمتها به سطح پایین‌تری سقوط کند و ۹۰ نفر یا ۱۳ درصد هم نظری نداشتند. در نظرسنجی هفته پیش ۶۰۳ نفر شرکت کردند که ۶۰ درصد آنها نسبت به قیمت طلا در کوتاه مدت خوش بین بودند. از میان ۳۶ کارشناس بازار که از سوی کیتکو مورد پرسش قرار گرفتند، ۱۵ نفر پاسخ دادند که از میان آنها ۹ نفر یا ۶۰ درصد اظهار کردند نسبت به طلا خوش بین هستند. در مقابل چهار نفر یا ۲۷ درصد کاهش قیمت را پیش بینی کردند و دو نفر یا ۱۳ درصد نظری نداشتند

میزان حباب :

با توجه به قیمت دلار و انس، ارزش واقعی سکه (ذاتی) ۱۰۱۹۸۹۸ تومان بود و با توجه به قیمت فعلی، ۱۳۱۰۲ تومان حباب مثبت داشت!!

بدانیم که : عیار طلای معامله شده در بازارهای جهانی یا اونس ۲۴ و عیار سكه بهار آزادی ۲۱٫۶ است و با تقسیم عدد ۲۱٫۶ بر ۲۴ عدد ۰،۹۰۰ به دست می‌آید و پس از ضرب عدد حاصل در وزن انواع سكه یعنی تمام بهار آزادی، نیم و یا ربع بهار آزادی قیمت واقعی آنها به دست می‌آید


شما می توانید با عضویت در طرح سیمین و زرین باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان و فعالیت در سامانه معاملات برخط و یا تلفنی معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان از تخفیف کارمزدهای ویژه بهره مند شوید.

کسب اطلاعات بیشتر و عضویت در طرح از طریق :

تماس با خط مستقیم ۸۸۷۹۵۳۵۸

ارسال عدد ۹ به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۴۸۳۱۲

مراجعه به سایت باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان به آدرس :

http://club.samanbourse.com/Default.aspx?tabid=129

سایت خبری بورس کلوان