اخبار مهم
Home / اخبار بورس / معامله ۱۶۵۱۰ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا
91566_879.jpg

معامله ۱۶۵۱۰ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

به گزارش کلوان به نقل از واحد معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان دیروز دوشنبه مورخ ۹۴٫۱۱٫۲۶ در بازار معاملاتی قراردادهای آتي سكه در سررسید های مختلف ۱۶۵۱۰ قرارداد معامله شد.

در سررسيد معاملاتي اسفند ۹۴ (GCES94) 1053 قرارداد معامله و ۲۱۶۲ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۹۹۷۴۴۵ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۰۰۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۹۸۸۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۹۹۷۴۴۵ تومان که حاکی از افت ۱٫۶۸- درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۹۸۷۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۰۱۵۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسيد معاملاتي اردیبهشت ۹۵(GCOR95 ) 512 قرارداد معامله و ۱۰۷۹ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۱۰۳۱۴ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۲۴۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۰۸۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۱۰۳۱۴ تومان که حاکی از افت ۲٫۳۷- درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۰۸۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۲۴۵۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی تیر ۹۵ ((GCTR95 1553 قرارداد معامله و ۲۴۱۸ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۳۸۵۲۱ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۴۰۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۳۳۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۳۸۵۲۱ تومان که حاکی از افت ۱٫۵۴- درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۳۱۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۴۴۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی شهریور ۹۵ ((GCSH95 13392 قرارداد معامله و ۱۱۱۶۵ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه ی این سررسید به ۱۰۵۷۷۳۱ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۰۵۵۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۵۴۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۰۵۷۷۳۱ تومان که حاکی از افت ۱٫۶- درصدی بود، در پایین ترین قیمت معامله ۱۰۵۴۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۶۶۵۰۰ تومان را تجربه نمود.

معامله 16510 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

نوسانات انس جهاني طلا :

دیروز در آغاز هفته شاهد سقوط قیمت اونس بودیم و قیمت جهانی طلا با ۲۹ دلار کاهش به ۱۲۰۹ دلار رسید.

نوسان قیمت دلار :

روند نزولی قیمت دلار در بازارهای داخلی دیروز متوقف شد و قیمت دلار با ۲۴ تومان افزایش نسبت به روز قبل در قیمت ۳۴۸۱ دلار بسته شد.

معامله 16510 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

اخبار موثر

برخی تحلیلگران بین المللی بر این باورند که حتی اگر قیمت طلا در روزهای آینده با کاهش نسبی روبرو شود، روند صعودی قیمت این فلز زرد متوقف نخواهد شد و طلا به سیر افزایشی ادامه خواهد داد. این احتمال وجود دارد کهقیمت طلاطی هفته جاری تحت تاثیر بازگشت سرمایه گذاران چینی و فروش بخشی از ذخایر طلای آنها ، با کاهش نسبی روبرو شود ولی با توجه به ادامه نگرانی ها نسبت به اوضاعاقتصادی جهان و شرایط بازارهای مالی، هر گونه کاهشقیمت طلاموقتی خواهد بود

میزان حباب :

با توجه به قیمت دلار و انس، ارزش واقعی سکه (ذاتی) ۹۸۲۹۸۵ تومان بود و با توجه به قیمت فعلی، ۱۰۱۵ تومان حباب مثبت داشت!!

بدانیم که : عیار طلای معامله شده در بازارهای جهانی یا اونس ۲۴ و عیار سكه بهار آزادی ۲۱٫۶ است و با تقسیم عدد ۲۱٫۶ بر ۲۴ عدد ۰،۹۰۰ به دست می‌آید و پس از ضرب عدد حاصل در وزن انواع سكه یعنی تمام بهار آزادی، نیم و یا ربع بهار آزادی قیمت واقعی آنها به دست می‌آید


شما می توانید با عضویت در طرح سیمین و زرین باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان و فعالیت در سامانه معاملات برخط و یا تلفنی معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان از تخفیف کارمزدهای ویژه بهره مند شوید.

کسب اطلاعات بیشتر و عضویت در طرح از طریق :

تماس با خط مستقیم ۸۸۷۹۵۳۵۸

ارسال عدد ۹ به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۴۸۳۱۲

مراجعه به سایت باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان به آدرس :

http://club.samanbourse.com/Default.aspx?tabid=129

سایت خبری بورس کلوان