اخبار مهم
Home / اخبار بورس / معامله ۱۷۲۸۶ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا
92294_314.jpg

معامله ۱۷۲۸۶ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

به گزارش کلوان به نقل از واحد معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان دیروز شنبه مورخ ۹۴٫۱۲٫۱۵ در بازار معاملاتی قراردادهای آتي سكه در سررسید های مختلف ۱۷۲۸۶ قرارداد معامله شد.

در سررسيد معاملاتي اسفند ۹۴ (GCES94) 482 قرارداد معامله و ۱۳۳۲ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۰۹۷۸۵ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۱۵۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۰۹۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۰۹۷۸۵ تومان که حاکی از رشد ۰٫۳۷ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۰۷۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۱۵۰۰۰ تومان را تجربه نمود

در سررسيد معاملاتي اردیبهشت ۹۵(GCOR95 ) 455 قرارداد معامله و ۱۲۳۵ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۳۹۳۳۰ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۴۶۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۳۵۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۳۹۳۳۰ تومان که حاکی از رشد ۰٫۲۶ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۳۲۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۴۹۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی تیر ۹۵ ((GCTR95 2003 قرارداد معامله و ۳۱۸۳ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۷۳۴۷۳ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۸۵۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۷۰۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۷۳۴۷۳ تومان که حاکی از رشد ۰٫۲۶ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۶۷۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۸۹۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی شهریور ۹۵ ((GCSH95 14346 قرارداد معامله و ۱۵۱۰۲ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه ی این سررسید به ۱۱۰۷۰۶۱ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۱۱۷۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۱۰۲۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۱۰۷۰۶۱ تومان که حاکی از رشد ۰٫۰۷ درصدی بود، در پایین ترین قیمت معامله ۱۰۹۹۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۱۱۷۵۰۰ تومان را تجربه نمود.

معامله 17286 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

نوسانات انس جهاني طلا :

دیروز بازارهای جهانی تعطیل بود قیمت جهانی اونس طلا همان ۱۲۶۰ دلار باقی ماند.

نوسان قیمت دلار :

دیروز شاهد ادامه روند کاهشی قیمت دلار بودیم و قیمت آن با ۲۸ تومان کاهش در قیمت ۳۴۳۰ تومان بسته شد.

معامله 17286 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

اخبار موثر

کامرز بانک آلمان در تازه ترین گزارش خود پیش بینی کرد که قیمت هر اونس طلا تا پایان امسال به بیش از ۱۲۵۰ دلار خواهد رسید. به اعتقاد تحلیلگران کامرز بانک عوامل مختلفی موجب افزایش قیمت طلاطی ماه های آینده خواهد شد: ادامه نوسانات در بازارهای مالی جهان، آمارهای ضعیف اقتصادی در آمریکا که موجب کاهش انتظارات نسبت به افزایش نرخ بهره فدرال رزرو می شود، و کاهش ارزش دلار و ادامه روند صعودی خرید طلا از سوی بانکهای مرکزی جهان به خصوص چین و روسیه

میزان حباب :

با توجه به قیمت دلار و انس، ارزش واقعی سکه (ذاتی) ۱۰۲۱۴۵۳ تومان بود و با توجه به قیمت فعلی، ۱۱۴۵۳ تومان حباب منفی داشت!!

بدانیم که : عیار طلای معامله شده در بازارهای جهانی یا اونس ۲۴ و عیار سكه بهار آزادی ۲۱٫۶ است و با تقسیم عدد ۲۱٫۶ بر ۲۴ عدد ۰،۹۰۰ به دست می‌آید و پس از ضرب عدد حاصل در وزن انواع سكه یعنی تمام بهار آزادی، نیم و یا ربع بهار آزادی قیمت واقعی آنها به دست می‌آید


شما می توانید با عضویت در طرح سیمین و زرین باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان و فعالیت در سامانه معاملات برخط و یا تلفنی معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان از تخفیف کارمزدهای ویژه بهره مند شوید.

کسب اطلاعات بیشتر و عضویت در طرح از طریق :

تماس با خط مستقیم ۸۸۷۹۵۳۵۸

ارسال عدد ۹ به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۴۸۳۱۲

مراجعه به سایت باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان به آدرس :

http://club.samanbourse.com/Default.aspx?tabid=129

سایت خبری بورس کلوان