اخبار مهم
Home / اخبار بورس / معامله ۱۸۵۰۲ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا
92099_142.jpg

معامله ۱۸۵۰۲ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

به گزارش کلوان به نقل از واحد معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان دیروز دوشنبه مورخ ۹۴٫۱۲٫۱۰ در بازار معاملاتی قراردادهای آتي سكه در سررسید های مختلف ۱۸۵۰۲ قرارداد معامله شد.

در سررسيد معاملاتي اسفند ۹۴ (GCES94) 321 قرارداد معامله و ۱۷۵۷ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۰۵۹۱۲ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۰۰۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۰۷۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۰۵۹۱۲ تومان که حاکی از رشد ۱٫۲۴ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۰۰۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۰۷۵۰۰ تومان را تجربه نمود

در سررسيد معاملاتي اردیبهشت ۹۵(GCOR95 ) 488 قرارداد معامله و ۱۰۴۴ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۳۵۴۱۷ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۲۸۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۳۷۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۳۵۴۱۷ تومان که حاکی از رشد ۱٫۳۲ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۲۷۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۳۷۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی تیر ۹۵ ((GCTR95 959 قرارداد معامله و ۲۷۹۱ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۶۹۱۴۴ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۵۷۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۷۱۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۶۹۱۴۴ تومان که حاکی از رشد ۰٫۸۸ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۵۷۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۷۲۵۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی شهریور ۹۵ ((GCSH95 16734 قرارداد معامله و ۱۲۹۳۵ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه ی این سررسید به ۱۰۹۹۵۴۲ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۰۸۹۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۱۰۱۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۰۹۹۵۴۲ تومان که حاکی از رشد ۰٫۹۹ درصدی بود، در پایین ترین قیمت معامله ۱۰۸۹۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۱۰۴۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

معامله 18502 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

نوسانات انس جهاني طلا :

دیروز و در شروع بازارهای جهانی قیمت طلا تحت تاثیر نگرانی های مربوط به اوضاع اقتصادی جهان و کاهش شاخص سهام در بازارهای بین المللی با ۱۷ دلار افزایش به ۱۲۳۹ دلار رسید.

نوسان قیمت دلار :

دیروز شاهد نوسان اندکی در قیمت دلار بودیم و قیمت آن با ۱ تومان افزایش در قیمت ۳۴۷۵ تومان بسته شد.

معامله 18502 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

اخبار موثر

تازه ترین تحلیل تکنیکال اف ایکس استریت نشان می دهد که قیمت جهانی طلا در کوتاه مدت در دامنه ۱۲۱۸ تا ۱۲۳۹ دلاری در نوسان خواهد بود. تحلیل تکنیکالنشان می دهد سطح حمایتیقیمت طلادر کوتاه مدت ۱۲۲۲ دلار است و اگر این سطح شکسته شودقیمت طلاتا ۱۲۱۸ دلار کاهش خواهد یافت. سطح مقاومتیقیمت طلانیز در کوتاه مدت ۱۲۳۰ دلار است و اگر این سطح شکسته شودقیمت طلاتا ۱۲۳۹ دلار افزایش خواهد یافت

میزان حباب :

با توجه به قیمت دلار و انس، ارزش واقعی سکه (ذاتی) ۱۰۲۲۲۷۵ تومان بود و با توجه به قیمت فعلی، ۲۲۲۷۵ تومان حباب منفی داشت!!

بدانیم که : عیار طلای معامله شده در بازارهای جهانی یا اونس ۲۴ و عیار سكه بهار آزادی ۲۱٫۶ است و با تقسیم عدد ۲۱٫۶ بر ۲۴ عدد ۰،۹۰۰ به دست می‌آید و پس از ضرب عدد حاصل در وزن انواع سكه یعنی تمام بهار آزادی، نیم و یا ربع بهار آزادی قیمت واقعی آنها به دست می‌آید


شما می توانید با عضویت در طرح سیمین و زرین باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان و فعالیت در سامانه معاملات برخط و یا تلفنی معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان از تخفیف کارمزدهای ویژه بهره مند شوید.

کسب اطلاعات بیشتر و عضویت در طرح از طریق :

تماس با خط مستقیم ۸۸۷۹۵۳۵۸

ارسال عدد ۹ به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۴۸۳۱۲

مراجعه به سایت باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان به آدرس :

http://club.samanbourse.com/Default.aspx?tabid=129

سایت خبری بورس کلوان