اخبار مهم
Home / اخبار بورس / معامله ۱۹۶۷۳ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا
92185_846.jpg

معامله ۱۹۶۷۳ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

  1. به گزارش کلوان به نقل از واحد معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان دیروز سه شنبه مورخ ۹۴٫۱۲٫۱۱ در بازار معاملاتی قراردادهای آتي سكه در سررسید های مختلف ۱۹۶۷۳ قرارداد معامله شد.

در سررسيد معاملاتي اسفند ۹۴ (GCES94) 209 قرارداد معامله و ۱۷۰۶ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۱۲۶۷۹ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۱۵۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۰۸۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۱۲۶۷۹ تومان که حاکی از رشد ۰٫۶۷ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۰۶۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۱۵۰۰۰ تومان را تجربه نمود

در سررسيد معاملاتي اردیبهشت ۹۵(GCOR95 ) 460 قرارداد معامله و ۱۰۸۸ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۴۳۵۲۰ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۴۹۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۳۸۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۴۳۵۲۰ تومان که حاکی از رشد ۰٫۷۸ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۳۸۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۴۹۵۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی تیر ۹۵ ((GCTR95 1195 قرارداد معامله و ۲۷۷۴ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۸۰۴۰۷ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۸۴۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۷۵۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۸۰۴۰۷ تومان که حاکی از رشد ۱٫۰۵ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۷۵۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۸۷۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی شهریور ۹۵ ((GCSH95 17809 قرارداد معامله و ۱۳۴۱۸ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه ی این سررسید به ۱۱۱۴۴۹۲ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۱۲۰۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۱۰۹۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۱۱۴۴۹۲ تومان که حاکی از رشد ۱٫۳۶ درصدی بود، در پایین ترین قیمت معامله ۱۱۰۸۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۱۲۱۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

معامله 19673 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

نوسانات انس جهاني طلا :

دیروز در بازارهای جهانی قیمت طلا نوسانات بسیاری را تجربه کرد و ابتدا صعودی و بعدا نزولی شد و در نهایت با ۴ دلار کاهش به ۱۲۳۵ دلار رسید.

نوسان قیمت دلار :

دیروز شاهد نوسان اندکی در قیمت دلار بودیم و قیمت آن با ۵ تومان کاهش در قیمت ۳۴۷۵ تومان بسته شد.

معامله 19673 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

اخبار موثر

تحلیلگران موسسه مالی یو بی اس سوییس بر این باورند که سرمایه گذاران چینی در شرایط کنونی تمایل چندانی برای خرید طلا ندارند و ظاهرا منتظر تثبیت وضعیت بازار طلا در روزهای آینده هستند. به اعتقاد تحلیلگران موسسه یو بی اس، بهترین فرصت برای فروش طلا در میان مدت افزایش قیمت به ۱۳۰۰ دلار در هر اونس خواهد بود. البته تقاضای چین همواره پس از پایان تعطیلات سال جدید چینی با افت نسبی روبرو می شود ولی بار دیگر بازار طلا با رشد و رونق همراه خواهد شد.

میزان حباب :

با توجه به قیمت دلار و انس، ارزش واقعی سکه (ذاتی) ۱۰۰۷۲۵۴ تومان بود و با توجه به قیمت فعلی، ۷۴۶ تومان حباب مثبت داشت!!

بدانیم که : عیار طلای معامله شده در بازارهای جهانی یا اونس ۲۴ و عیار سكه بهار آزادی ۲۱٫۶ است و با تقسیم عدد ۲۱٫۶ بر ۲۴ عدد ۰،۹۰۰ به دست می‌آید و پس از ضرب عدد حاصل در وزن انواع سكه یعنی تمام بهار آزادی، نیم و یا ربع بهار آزادی قیمت واقعی آنها به دست می‌آید


شما می توانید با عضویت در طرح سیمین و زرین باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان و فعالیت در سامانه معاملات برخط و یا تلفنی معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان از تخفیف کارمزدهای ویژه بهره مند شوید.

کسب اطلاعات بیشتر و عضویت در طرح از طریق :

تماس با خط مستقیم ۸۸۷۹۵۳۵۸

ارسال عدد ۹ به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۴۸۳۱۲

مراجعه به سایت باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان به آدرس :

http://club.samanbourse.com/Default.aspx?tabid=129

سایت خبری بورس کلوان