اخبار مهم
Home / اخبار بورس / معامله ۲۲۸۶۵ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا
91618_941.jpg

معامله ۲۲۸۶۵ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

به گزارش کلوان به نقل از واحد معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان دیروز سه شنبه مورخ ۹۴٫۱۱٫۲۷ در بازار معاملاتی قراردادهای آتي سكه در سررسید های مختلف ۲۲۸۶۵ قرارداد معامله شد.

در سررسيد معاملاتي اسفند ۹۴ (GCES94) 858 قرارداد معامله و ۱۹۵۳ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۹۸۵۷۷۵ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۹۸۲۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۹۸۷۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۹۸۵۷۷۵ تومان که حاکی از افت ۱٫۱۷- درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۹۷۷۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۹۹۳۵۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسيد معاملاتي اردیبهشت ۹۵(GCOR95 ) 600 قرارداد معامله و ۱۰۴۵ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۰۷۹۸۵ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۱۰۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۱۲۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۰۷۹۸۵ تومان که حاکی از افت ۰٫۲۳- درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۹۹۷۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۱۵۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی تیر ۹۵ ((GCTR95 1923 قرارداد معامله و ۲۲۸۷ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۳۵۳۳۳ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۳۰۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۳۷۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۳۵۳۳۳ تومان که حاکی از افت ۰٫۳۱- درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۲۳۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۴۱۵۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی شهریور ۹۵ ((GCSH95 19484 قرارداد معامله و ۱۰۷۷۹ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه ی این سررسید به ۱۰۵۸۵۶۷ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۰۵۰۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۶۲۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۰۵۸۵۶۷ تومان که حاکی از رشد ۰٫۰۸ درصدی بود، در پایین ترین قیمت معامله ۱۰۴۸۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۶۷۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

معامله 22865 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

نوسانات انس جهاني طلا :

روند نزولی قیمت اونس طلا تا حدی متوقف شده و دیروز قیمت جهانی طلا با ۵ دلار کاهش به ۱۲۰۴ دلار رسید.

نوسان قیمت دلار :

دیروز نیز شاهد روندی نزولی برای دلار بودیم و قیمت دلار با ۲۴ تومان کاهش نسبت به روز قبل در قیمت ۳۴۵۷ تومان بسته شد.

معامله 22865 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

اخبار موثر

تازه ترین تحلیل تکنیکال اف ایکس استریت نشان می دهد که در صورت شکسته شدن سطح مقاومتی ۱۲۱۵ دلاری این احتمال وجود دارد که قیمت طلا در کوتاه مدت تا ۱۲۳۰ دلار کاهش یابد. تحلیل تکنیکالنشان می دهد که سطح حمایتیقیمت طلادر کوتاه مدت ۱۲۰۰ دلار خواهد بود و اگر این سطح شکسته شودقیمت طلاتا ۱۱۹۰ دلار و سپس ۱۱۸۰ دلار کاهش خواهد یافت. از سوی دیگر سطح مقاومتیقیمت طلانیز در شرایط کنونی ۱۲۱۵ دلار است و اگر این سطح شکسته شودقیمت طلا۱۲۲۳ دلار افزایش خواهد یافت

میزان حباب :

با توجه به قیمت دلار و انس، ارزش واقعی سکه (ذاتی) ۹۸۶۲۵۰ تومان بود و با توجه به قیمت فعلی، ۱۲۲۵۰ تومان حباب منفی داشت!!

بدانیم که : عیار طلای معامله شده در بازارهای جهانی یا اونس ۲۴ و عیار سكه بهار آزادی ۲۱٫۶ است و با تقسیم عدد ۲۱٫۶ بر ۲۴ عدد ۰،۹۰۰ به دست می‌آید و پس از ضرب عدد حاصل در وزن انواع سكه یعنی تمام بهار آزادی، نیم و یا ربع بهار آزادی قیمت واقعی آنها به دست می‌آید


شما می توانید با عضویت در طرح سیمین و زرین باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان و فعالیت در سامانه معاملات برخط و یا تلفنی معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان از تخفیف کارمزدهای ویژه بهره مند شوید.

کسب اطلاعات بیشتر و عضویت در طرح از طریق :

تماس با خط مستقیم ۸۸۷۹۵۳۵۸

ارسال عدد ۹ به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۴۸۳۱۲

مراجعه به سایت باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان به آدرس :

http://club.samanbourse.com/Default.aspx?tabid=129

سایت خبری بورس کلوان