اخبار مهم
Home / اخبار بورس / معامله ۶۶۹۷ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا
95946_489.jpg

معامله ۶۶۹۷ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

به گزارش کلوان به نقل از واحد معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان روز دوشنبه مورخه ۱۷/۳۰/۱۳۹۵ در بازار معاملاتی قراردادهای آتي سكه در سررسید های مختلف ۶۶۹۷ قرارداد معامله شد.

در سررسيد معاملاتي تیر ۹۵ (GCTR95)34 قرارداد معامله و ۸۷۲ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۱۶۴۷۰۶ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۱۸۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۱۶۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۱۶۴۷۰۶ ریال که حاکی از افت ۰٫۲۹ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۱۴۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۱۸۵۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسيد معاملاتي شهریور ۹۵(GCSH95 ) 49 قرارداد معامله و ۱۴۴۸ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۲۷۳۹۸۰ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۲۷۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۲۸۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۲۷۳۹۸۰ ریال که حاکی از افت ۰٫۳۷ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۲۵۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۳۰۰۰۰ تومان را تجربه نمود

در سررسید معاملاتی آبان ۹۵((GCAB95 25 قرارداد معامله و ۱۵۴۴ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۳۷۴۴۰۰ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۳۸۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۳۷۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۳۷۴۴۰۰ ریال که حاکی از افت ۰٫۴۴ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۳۶۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۳۸۵۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی دی ۹۵(GCDY95) 1205 قرارداد معامله و ۳۸۵۳ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۵۳۱۴۸۵ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۵۵۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۵۴۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۵۳۱۴۷۷ ریال که حاکی از افت ۰٫۳۱ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۵۱۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۵۵۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی اسفند ۹۵ ((GCES95 5384 قرارداد معامله و ۹۰۰۱ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۷۰۸۷۴۶ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۰۷۱۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۷۱۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۰۷۰۸۷۴۶ ریال ، که حاکی از افت ۰٫۴۰ درصدی بود .در پایین ترین قیمت معامله ۱۰۶۹۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۷۲۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

معامله 6697 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

نوسانات انس جهاني طلا :

روز دوشنبه بازارهای جهانی شاهد حرکات نوسانی انس جهانی بود قیمت این فلز گرانبها به نرخ ۱۲۴۲ دلار معامله شد .

نوسان قیمت دلار :

دیروز قیمت دلار در بازار آزاد شاهد نوسان منفی بود و با ۱۳ تومان کاهش به قیمت ۳۴۵۴ تومان معامله شد.

معامله 6697 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

اخبار موثر:

اقتصاد آمریکا طی ماه گذشته تنها ۳۸ هزار فرصت شغلی جدید ایجاد کرده است که این پایین ترین رقم از سپتامبر ۲۰۱۰ میلادی به شمار می رود. تحلیلگران اقتصادی پیش بینی کرده بودند که آمریکا در ماه می ۱۶۴ هزار فرصت شغلی جدید ایجاد خواهد کرد . اقتصاد آمریکا در ماه آوریل ۱۲۳ هزار فرصت شغلی ایجاد کرده بود. تازه ترین نظرسنجی موسسه سی ام ئی نشان می دهد که احتمال افزایش نرخ بهره آمریکا در نشست ژوئن به کمتر از ۴ درصد رسیده است. این رقم پیش از انتشار آمارهای وزارت کار آمریکا به بیش از ۲۱ درصد رسیده بود. احتمال افزایش نرخ بهره در نشست جولای نیز به ۳۲ درصد کاهش یافته است، این رقم نیز پیش از این ۵۸ درصد اعلام شده بود. طلا به شدت در برابر نوسانات نرخ بهره و ارزش دلار آمریکا واکنش نشان می دهد. قیمت طلا در هفته گذشته با ۲۶٫۲۰ دلار افزایش به بیش از ۱۲۴۴ دلار رسیده است که رشدی معادل ۲٫۱ درصد داشته است.

میزان حباب :

با توجه به قیمت دلار و انس، ارزش واقعی سکه (ذاتی) ۱,۰۱۵,۱۵۲ تومان بود و با توجه به قیمت فعلی ۷,۱۵۲ تومان حباب منفی داشت!!

بدانیم که : عیار طلای معامله شده در بازارهای جهانی یا اونس ۲۴ و عیار سكه بهار آزادی ۲۱٫۶ است و با تقسیم عدد ۲۱٫۶ بر ۲۴ عدد ۰،۹۰۰ به دست می‌آید و پس از ضرب عدد حاصل در وزن انواع سكه یعنی تمام بهار آزادی، نیم و یا ربع بهار آزادی قیمت واقعی آنها به دست می‌آید 


ثبت نام در دوره آموزشی معاملات آتی سکه :

شما می توانید برای آشنایی بیشتر با نحوه انجام معاملات، استراتژی های معاملاتی و … در دوره های تخصصی کارگزاری بانک سامان شرکت نمائید.

مدرس دوره : نیما کرامت- معامله گر و تحلیل گر معاملات آتی سکه

تلفن جهت ثبت نام : ۸۸۷۷۴۶۶۹ داخلی ۱۲۲

شما می توانید با عضویت در طرح سیمین و زرین باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان و فعالیت در سامانه معاملات برخط و یا تلفنی معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان از مزایای ویژه بهره مند شوید.

کسب اطلاعات بیشتر و عضویت در طرح از طریق :

تماس با خط مستقیم ۸۸۷۹۵۳۵۸

ارسال عدد ۹ به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۴۸۳۱۲

مراجعه به سایت باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان به آدرس :

http://club.samanbourse.com/Default.aspx?tabid=129

سایت خبری بورس کلوان