اخبار مهم
Home / اخبار بورس / معامله ۷۷۰۰ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا
96256_315.jpg

معامله ۷۷۰۰ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

به گزارش کلوان به نقل از واحد معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان روز شنبه مورخه ۲۲/۳۰/۱۳۹۵ در بازار معاملاتی قراردادهای آتي سكه در سررسید های مختلف ۷۷۰۰ قرارداد معامله شد.

در سررسيد معاملاتي تیر ۹۵ (GCTR95)246 قرارداد معامله و ۸۸۱ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۳۵۰۳۰۵ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۳۲۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۳۴۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۳۵۰۳۰۵ ریال که حاکی از رشد ۱٫۳۲ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۳۲۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۳۶۵۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسيد معاملاتي شهریور ۹۵(GCSH95 ) 619 قرارداد معامله و ۱۸۶۱ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۴۵۴۲۷۳ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۴۷۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۴۴۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۴۵۴۲۷۳ ریال که حاکی از رشد۱٫۲۹ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۴۴۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۴۷۰۰۰ تومان را تجربه نمود

در سررسید معاملاتی آبان ۹۵((GCAB95 150 قرارداد معامله و ۱۴۷۰ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۵۵۰۳۰۰ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۵۳۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۵۵۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۵۳۵۰۰ ریال که حاکی از رشد ۱٫۲۵ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۵۳۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۵۶۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی دی ۹۵(GCDY95) 1160 قرارداد معامله و ۳۷۲۲ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۶۶۷۴۸۹ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۶۸۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۶۷۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۶۶۷۴۷۸ ریال که حاکی از رشد ۱٫۱۱ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۶۵۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۶۹۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی اسفند ۹۵ ((GCES95 5525 قرارداد معامله و ۹۹۱۱ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۸۵۲۸۱۵ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۰۸۷۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۸۵۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۰۸۵۲۸۱۶ ریال ، که حاکی از رشد ۱٫۱۳ درصدی بود .در پایین ترین قیمت معامله ۱۰۸۳۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۸۸۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

معامله 7700 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

نوسانات انس جهاني طلا :

روز جمعه آخرین روز کاری ، بازارهای جهانی شاهد نوسان مثبت انس جهانی بود قیمت این فلز گرانبها به نرخ ۱۲۷۳٫۷۸ دلار معامله شد .

نوسان قیمت دلار :

دیروز قیمت دلار در بازار آزاد شاهد نوسان منفی بود و با ۴ تومان کاهش به قیمت ۳۴۶۵ تومان معامله شد.

معامله 7700 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

اخبار موثر:

به گزارش پایگاه اینترنتی کیتکونیوز، در نظرسنجی این هفته ۲۱ تحلیلگر ارشد اقتصادی شرکت کرده اند که از این تعداد ۱۳ نفر معادل ۶۲ درصد به افزایش قیمت طلا در روزهای آینده رای داده اند. بر اساس این گزارش تنها ۳ کارشناس اقتصادی معادل ۱۴ درصد پیش بینی کردند که قیمت طلا در هفته آتی کاهش خواهد یافت و ۵ نفر معادل ۲۴ درصد نیز اعلام کردند که قیمت طلا در این مدت تغییر چندانی نخواهد داشت.به اعتقاد برخی کارشناسان اقتصادی نگرانی های مربوط به خروج انگلیس از اتحادیه اروپا و ادامه نااطمینانی ها نسبت به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و رشد اقتصادی جهان می تواند تاثیر زیادی بر قیمت طلا داشته باشد.

میزان حباب :

با توجه به قیمت دلار و انس، ارزش واقعی سکه (ذاتی) ۱,۰۴۳,۴۰۵ تومان بود و با توجه به قیمت فعلی ۱۳,۹۰۵ تومان حباب منفی داشت!!

بدانیم که : عیار طلای معامله شده در بازارهای جهانی یا اونس ۲۴ و عیار سكه بهار آزادی ۲۱٫۶ است و با تقسیم عدد ۲۱٫۶ بر ۲۴ عدد ۰،۹۰۰ به دست می‌آید و پس از ضرب عدد حاصل در وزن انواع سكه یعنی تمام بهار آزادی، نیم و یا ربع بهار آزادی قیمت واقعی آنها به دست می‌آیدثبت نام در دوره آموزشی معاملات آتی سکه :

شما می توانید برای آشنایی بیشتر با نحوه انجام معاملات، استراتژی های معاملاتی و … در دوره های تخصصی کارگزاری بانک سامان شرکت نمائید.

مدرس دوره : نیما کرامت- معامله گر و تحلیل گر معاملات آتی سکه

تلفن جهت ثبت نام : ۸۸۷۷۴۶۶۹ داخلی ۱۲۲

شما می توانید با عضویت در طرح سیمین و زرین باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان و فعالیت در سامانه معاملات برخط و یا تلفنی معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان از مزایای ویژه بهره مند شوید.

کسب اطلاعات بیشتر و عضویت در طرح از طریق :

تماس با خط مستقیم ۸۸۷۹۵۳۵۸

ارسال عدد ۹ به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۴۸۳۱۲

مراجعه به سایت باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان به آدرس :

http://club.samanbourse.com/Default.aspx?tabid=129

سایت خبری بورس کلوان