اخبار مهم
Home / اخبار بورس / معامله ۷۹۴۳ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا
91752_301.jpg

معامله ۷۹۴۳ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

به گزارش کلوان به نقل از واحد معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان دیروز شنبه مورخ ۹۴٫۱۲٫۰۱ در بازار معاملاتی قراردادهای آتي سكه در سررسید های مختلف ۷۹۴۳ قرارداد معامله شد.

در سررسيد معاملاتي اسفند ۹۴ (GCES94) 243 قرارداد معامله و ۱۸۹۱ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۹۹۱۷۵۰ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۹۹۹۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۹۹۱۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۹۹۱۷۵۰ تومان که حاکی از افت ۰٫۰۲- درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۹۹۱۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۰۲۵۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسيد معاملاتي اردیبهشت ۹۵(GCOR95 ) 246 قرارداد معامله و ۱۰۱۳ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۱۳۷۵۸ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۲۳۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۱۲۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۱۳۷۵۸ تومان که حاکی از رشد ۰٫۲۱ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۱۲۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۲۳۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی تیر ۹۵ ((GCTR95 732 قرارداد معامله و ۲۱۶۳ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۴۰۱۶۰ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۴۹۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۳۹۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۴۰۱۶۰ تومان که حاکی از رشد ۰٫۳۸ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۳۹۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۵۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی شهریور ۹۵ ((GCSH95 6722 قرارداد معامله و ۱۱۴۹۲ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه ی این سررسید به ۱۰۶۷۵۷۱ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۰۷۴۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۶۷۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۰۶۷۵۷۱ تومان که حاکی از رشد ۰٫۴۹ درصدی بود، در پایین ترین قیمت معامله ۱۰۶۶۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۷۸۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

معامله 7943 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

نوسانات انس جهاني طلا :

دیروز بازارهای جهانی تعطیل بود و قیمت جهانی طلا همان قیمت ۱۲۲۷ دلار باقی ماند.

نوسان قیمت دلار :

قیمت دلار هفته را نزولی آغاز کرد و قیمت آن با ۳۵ تومان کاهش نسبت به روز کاری قبل در قیمت ۳۴۵۹ تومان بسته شد.

معامله 7943 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

اخبار موثر

در حالیکه طلا اعتماد سرمایه گذاران را به دست آورده بود، در هفته ی گذشته تحت تأثیر نوسانات دلار، نفت و شاخص های سهام افت حدوداً ۰٫۷ درصدی را تجربه کرد. طلا از ابتدای امسال تاکنون رشد ۱۶ درصدی را تجربه کرده که علت اصلی آن افزایش تقاضا به علت نگرانی های مربوط به اوضاعاقتصادجهان و نوسانات شدید بازارهای مالی و سهام بود. به اعتقاد تحلیلگراناقتصادیقیمت طلاتحت تأثیر همین عوامل با افزایش بیشتری روبرو خواهد شد. آنها افت هفته ی گذشته را برای نخستین بار در یک ماه گذشته تنها یک وقفه در این روند می دانند

میزان حباب :

با توجه به قیمت دلار و انس، ارزش واقعی سکه (ذاتی) ۱۰۰۳۱۰۰ تومان بود و با توجه به قیمت فعلی، ۱۸۱۰۰ تومان حباب منفی داشت!!

بدانیم که : عیار طلای معامله شده در بازارهای جهانی یا اونس ۲۴ و عیار سكه بهار آزادی ۲۱٫۶ است و با تقسیم عدد ۲۱٫۶ بر ۲۴ عدد ۰،۹۰۰ به دست می‌آید و پس از ضرب عدد حاصل در وزن انواع سكه یعنی تمام بهار آزادی، نیم و یا ربع بهار آزادی قیمت واقعی آنها به دست می‌آید


شما می توانید با عضویت در طرح سیمین و زرین باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان و فعالیت در سامانه معاملات برخط و یا تلفنی معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان از تخفیف کارمزدهای ویژه بهره مند شوید.

کسب اطلاعات بیشتر و عضویت در طرح از طریق :

تماس با خط مستقیم ۸۸۷۹۵۳۵۸

ارسال عدد ۹ به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۴۸۳۱۲

مراجعه به سایت باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان به آدرس :

http://club.samanbourse.com/Default.aspx?tabid=129

سایت خبری بورس کلوان