اخبار مهم
Home / اخبار بورس / معامله ۸۱۵۸ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا
91029_601.jpg

معامله ۸۱۵۸ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

به گزارش کلوان به نقل از واحد معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان دیروز پنج شنبه مورخ ۹۴٫۱۱٫۱۵ در بازار معاملاتی قراردادهای آتي سكه در سررسید های مختلف ۸۱۵۸ قرارداد معامله شد.

در سررسيد معاملاتي اسفند ۹۴ (GCES94) 329 قرارداد معامله و ۱۴۶۰ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۹۶۷۰۵۸ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۹۶۲۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۹۶۷۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۹۶۷۰۵۸ تومان که حاکی از رشد ۰٫۶۸ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۹۶۲۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۹۶۸۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسيد معاملاتي اردیبهشت ۹۵(GCOR95 ) 270 قرارداد معامله و ۷۷۸ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۹۷۶۱۳۱ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۹۷۲۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۹۷۶۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۹۷۶۱۳۱ تومان که حاکی از رشد ۰٫۶۷ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۹۷۲۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۹۷۸۵۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی تیر ۹۵ ((GCTR95 838 قرارداد معامله و ۲۸۷۵ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۹۸۶۹۴۳ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۹۸۳۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۹۸۷۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۹۸۶۹۴۳ تومان که حاکی از رشد ۰٫۷۵ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۹۸۲۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۹۸۸۵۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی شهریور ۹۵ ((GCSH95 6721 قرارداد معامله و ۱۰۲۱۴ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه ی این سررسید به ۹۹۹۸۰۳ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۹۹۸۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۹۹۹۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۹۹۹۸۰۳ تومان که حاکی از رشد ۰٫۶۵ درصدی بود، در پایین ترین قیمت معامله ۹۹۷۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۰۲۰۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

معامله 8158 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

نوسانات انس جهاني طلا :

روند صعودی قیمت جهانی طلا تحت تاثیر کاهش ارزش دلار پنجشنبه نیز ادامه پیدا کرد و قیمت آن با ۱۱ دلار افزایش ۱۱۶۸ دلار بسته شد.

نوسان قیمت دلار :

قیمت دلار روز پنجشنبه نزولی شده و در ساعاتی زیر قیمت ۳۶۰۰ نیز معامله شد اما در نهایت در قیمت ۳۶۰۴ تومان بسته شد

معامله 8158 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

اخبار موثر

تازه ترین تحلیل تکنیکال اف ایکس استریت نشان می دهد که قیمت جهانی طلا در کوتاه مدت بین ۱۱۳۶ تا ۱۱۶۹ دلار در هر اونس در نوسان خواهد بود. تحلیل تکنیکالنشان می دهد که سطح حمایتیقیمت طلادر کوتاه مدت ۱۱۵۱ دلار خواهد بود و اگر این سطح شکسته شود قیمت تا ۱۱۴۲ و سپس ۱۱۳۶ دلار کاهش خواهد یافت. سطح مقاومتیقیمت طلانیز در شرایط کنونی ۱۱۵۷ دلار است و اگر این سطح شکسته شودقیمت طلاتا ۱۱۶۲ و سپس ۱۱۶۹ دلار افزایش خواهد یافت

میزان حباب :

با توجه به قیمت دلار و انس، ارزش واقعی سکه (ذاتی) ۱٫۰۰۰٫۴۷۰ تومان بود و با توجه به قیمت فعلی، ۳۴٫۴۰۷ تومان حباب منفی داشت!!

بدانیم که : عیار طلای معامله شده در بازارهای جهانی یا اونس ۲۴ و عیار سكه بهار آزادی ۲۱٫۶ است و با تقسیم عدد ۲۱٫۶ بر ۲۴ عدد ۰،۹۰۰ به دست می‌آید و پس از ضرب عدد حاصل در وزن انواع سكه یعنی تمام بهار آزادی، نیم و یا ربع بهار آزادی قیمت واقعی آنها به دست می‌آید


شما می توانید با عضویت در طرح سیمین و زرین باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان و فعالیت در سامانه معاملات برخط و یا تلفنی معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان از تخفیف کارمزدهای ویژه بهره مند شوید.

کسب اطلاعات بیشتر و عضویت در طرح از طریق :

تماس با خط مستقیم ۸۸۷۹۵۳۵۸

ارسال عدد ۹ به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۴۸۳۱۲

مراجعه به سایت باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان به آدرس :

http://club.samanbourse.com/Default.aspx?tabid=129

سایت خبری بورس کلوان