اخبار مهم
Home / اخبار بورس / معامله ۸۹۴۲ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا
93350_502.jpg

معامله ۸۹۴۲ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

به گزارش کلوان به نقل از واحد معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان دیروز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵٫۰۱٫۳۰ در بازار معاملاتی قراردادهای آتي سكه در سررسید های مختلف ۸۹۴۲ قرارداد معامله شد.

در سررسيد معاملاتي تیر ۹۵ (GCTR95) 68 قرارداد معامله و ۹۵۳ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۴۲۱۹۳ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۴۲۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۴۲۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۴۲۱۹۳ تومان که حاکی از رشد ۰٫۱ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۴۲۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۴۳۵۰۰ تومان را تجربه نمود

در سررسيد معاملاتي شهریور ۹۵(GCSH95 ) 142 قرارداد معامله و ۲۴۶۸ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۵۵۲۸۳ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۵۶۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۵۵۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۵۵۲۸۳ تومان که حاکی از رشد ۰٫۰۱ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۵۵۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۵۹۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی آبان ۹۵((GCAB95 1550 قرارداد معامله و ۵۰۲۵ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۶۹۹۹۷ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۷۴۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۶۹۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۶۹۹۹۷ تومان که حاکی از رشد ۰٫۰۸ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۶۹۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۷۴۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی دی ۹۵ ((GCDY95 7051 قرارداد معامله و ۹۶۶۲ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۹۲۸۷۰ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۰۹۷۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۹۲۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۰۹۲۸۷۰ تومان که حاکی از افت ۰٫۱- درصدی بود در پایین ترین قیمت معامله ۱۰۹۱۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۹۹۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

معامله 8942 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

نوسانات انس جهاني طلا :

دیروز و در شروع هفته طلای جهانی نوسان اندکی را تجربه کرد و قیمت اونس با ۱ دلار کاهش به ۱۲۳۴ دلار رسید.

نوسان قیمت دلار :

دیروز قیمت دلار در بازار آزاد نوسان اندکی داشت و با ۳ تومان افزایش به ۳۴۶۳ تومان رسید.

معامله 8942 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

اخبار موثر

تازه ترین تحلیل تکنیکال اف ایکس استریت نشان می دهد که قیمت جهانی هر اونس طلا در شرایط کنونی در دامنه ۱۲۲۰ تا ۱۲۴۴ دلاری در نوسان خواهد بود. سطح مقاومتیقیمت طلادر کوتاه مدت ۱۲۴۰ دلار است و اگر این سطح شکسته شودقیمت طلاتا ۱۲۴۴ دلار افزایش خواهد یافت. سطح حمایتیقیمت طلانیز در شرایط کنونی ۱۲۲۵ دلار است و اگر این سطح شکسته شود قیمت این فلز زرد تا ۱۲۲۰ دلار کاهش خواهد داشت

میزان حباب :

با توجه به قیمت دلار و انس، ارزش واقعی سکه (ذاتی) ۱۰۱۰۶۹۳ تومان بود و با توجه به قیمت فعلی، ۱۷۳۰۷ تومان حباب مثبت داشت!!

بدانیم که : عیار طلای معامله شده در بازارهای جهانی یا اونس ۲۴ و عیار سكه بهار آزادی ۲۱٫۶ است و با تقسیم عدد ۲۱٫۶ بر ۲۴ عدد ۰،۹۰۰ به دست می‌آید و پس از ضرب عدد حاصل در وزن انواع سكه یعنی تمام بهار آزادی، نیم و یا ربع بهار آزادی قیمت واقعی آنها به دست می‌آید


شما می توانید با عضویت در طرح سیمین و زرین باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان و فعالیت در سامانه معاملات برخط و یا تلفنی معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان از تخفیف کارمزدهای ویژه بهره مند شوید.

کسب اطلاعات بیشتر و عضویت در طرح از طریق :

تماس با خط مستقیم ۸۸۷۹۵۳۵۸

ارسال عدد ۹ به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۴۸۳۱۲

مراجعه به سایت باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان به آدرس :

http://club.samanbourse.com/Default.aspx?tabid=129

سایت خبری بورس کلوان