اخبار مهم
Home / اخبار بورس / معامله ۹۰۹۸ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا
95650_867.jpg

معامله ۹۰۹۸ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

به گزارش کلوان به نقل از واحد معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان روز سه شنبه مورخه ۱۱/۳۰/۱۳۹۵ در بازار معاملاتی قراردادهای آتي سكه در سررسید های مختلف ۹۰۹۸ قرارداد معامله شد.

در سررسيد معاملاتي تیر ۹۵ (GCTR95)73 قرارداد معامله و ۹۸۳ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۰۳۹۸۶۳ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۰۶۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۰۶۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۰۳۹۸۶۳ ریال که حاکی از رشد ۰٫۲ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۰۲۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۰۶۵۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسيد معاملاتي شهریور ۹۵(GCSH95 ) 75 قرارداد معامله و ۱۴۵۸ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۱۴۵۰۶۷ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۱۵۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۱۶۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۱۴۵۰۶۷ ریال که حاکی از رشد۰٫۱۱ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۱۲۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۱۶۵۰۰ تومان را تجربه نمود

در سررسید معاملاتی آبان ۹۵((GCAB95 106 قرارداد معامله و ۱۵۴۵ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۲۶۰۲۰۸ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۲۵۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۲۷۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۲۵۰۹۹۱ ریال که حاکی از رشد ۰٫۳۱ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۲۳۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۲۷۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی دی ۹۵(GCDY95) 1299 قرارداد معامله و ۴۱۵۲ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۳۹۹۰۳۷ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۴۱۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۴۱۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۳۹۸۹۴۹ ریال که حاکی از رشد ۰٫۳۲ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۳۶۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۴۳۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی اسفند ۹۵ ((GCES95 7545 قرارداد معامله و ۸۶۹۲ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۵۷۷۹۶۲ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۰۵۸۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۵۹۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۰۵۶۲۵۶۳ ریال ، که حاکی از رشد ۰٫۳۵ درصدی بود .در پایین ترین قیمت معامله ۱۰۵۲۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۶۰۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

معامله 9098 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

نوسانات انس جهاني طلا :

روز سه شنبه بازارهای جهانی شاهد رشد نسبی انس جهانی بود قیمت این فلز گرانبها به نرخ ۱۲۱۴ دلار رسید .

نوسان قیمت دلار :

دیروز قیمت دلار در بازار آزاد شاهد تغییر خاص قیمتی نبود و ۳۴۷۰ تومان معامله شد.

معامله 9098 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

اخبار موثر:

قیمت طلا در ادامه روند نوسانی در حال حرکت بین ۱۲۰۰ و ۱۲۱۷ دلار است ، انتظار می رود این نوسان پاندولی در روزهای بعد با مخابره شدن اخبار جدید سمت و سوی کاهشی یا افزایشی خود را پیدا کند. در روزهای آینده آمارهای اشتغال آمریکا در ماه می منتشر خواهد شد و نشست بانک مرکزی اروپا نیز روز پنجشنبه برگزار می شود همچنین باید منتظر آمارهایی از چین نیز باشیم .

میزان حباب :

با توجه به قیمت دلار و انس، ارزش واقعی سکه (ذاتی) ۹۹۷,۱۲۷ تومان بود و با توجه به قیمت فعلی ۳,۸۷۳ تومان حباب مثبت داشت!!

بدانیم که : عیار طلای معامله شده در بازارهای جهانی یا اونس ۲۴ و عیار سكه بهار آزادی ۲۱٫۶ است و با تقسیم عدد ۲۱٫۶ بر ۲۴ عدد ۰،۹۰۰ به دست می‌آید و پس از ضرب عدد حاصل در وزن انواع سكه یعنی تمام بهار آزادی، نیم و یا ربع بهار آزادی قیمت واقعی آنها به دست می‌آید 


ثبت نام در دوره آموزشی معاملات آتی سکه :

شما می توانید برای آشنایی بیشتر با نحوه انجام معاملات، استراتژی های معاملاتی و … در دوره های تخصصی کارگزاری بانک سامان شرکت نمائید.

مدرس دوره : نیما کرامت- معامله گر و تحلیل گر معاملات آتی سکه

تلفن جهت ثبت نام : ۸۸۷۷۴۶۶۹ داخلی ۱۳۶

شما می توانید با عضویت در طرح سیمین و زرین باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان و فعالیت در سامانه معاملات برخط و یا تلفنی معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان از تخفیف کارمزدهای ویژه بهره مند شوید.

کسب اطلاعات بیشتر و عضویت در طرح از طریق :

تماس با خط مستقیم ۸۸۷۹۵۳۵۸

ارسال عدد ۹ به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۴۸۳۱۲

مراجعه به سایت باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان به آدرس :

http://club.samanbourse.com/Default.aspx?tabid=129

سایت خبری بورس کلوان