اخبار مهم
Home / اخبار بورس / معامله ۹۲۵۵ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا
95826_199.jpg

معامله ۹۲۵۵ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

به گزارش کلوان به نقل از واحد معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان روز یکشنبه مورخه ۱۶/۳۰/۱۳۹۵ در بازار معاملاتی قراردادهای آتي سكه در سررسید های مختلف ۹۲۵۵ قرارداد معامله شد.

در سررسيد معاملاتي تیر ۹۵ (GCTR95)228 قرارداد معامله و ۸۶۸ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۱۹۴۴۹۶ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۱۹۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۲۰۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۱۹۴۴۹۶ ریال که حاکی از رشد ۱٫۲۳ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۱۸۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۲۰۵۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسيد معاملاتي شهریور ۹۵(GCSH95 ) 96 قرارداد معامله و ۱۴۶۷ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۳۱۲۳۸۱ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۲۹۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۳۱۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۳۰۱۴۵۸ ریال که حاکی از رشد ۱٫۴۸ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۲۸۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۳۱۵۰۰ تومان را تجربه نمود

در سررسید معاملاتی آبان ۹۵((GCAB95 65 قرارداد معامله و ۱۵۴۵ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۴۲۰۰۰۰ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۴۳۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۴۲۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۴۱۰۱۵۴ ریال که حاکی از رشد ۱٫۴ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۳۸۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۴۳۵۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی دی ۹۵(GCDY95) 1379 قرارداد معامله و ۳۸۱۰ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۵۶۴۶۹۹ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۶۰۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۵۷۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۵۶۴۶۹۹ ریال که حاکی از رشد ۱٫۴۱ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۵۴۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۶۲۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی اسفند ۹۵ ((GCES95 7487 قرارداد معامله و ۸۶۱۳ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۷۵۲۲۸۰ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۰۷۵۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۷۵۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۰۷۴۳۸۳۵ ریال ، که حاکی از رشد ۱٫۴۷درصدی بود .در پایین ترین قیمت معامله ۱۰۷۱۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۷۶۵۰۰ تومان را تجربه نمود.

معامله 9255 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

نوسانات انس جهاني طلا :

روز جمعه بازارهای جهانی شاهد رشد نسبتا شدید انس جهانی بود قیمت این فلز گرانبها به نرخ ۱۲۴۴٫۱۲ دلار رسید .

نوسان قیمت دلار :

دیروز قیمت دلار در بازار آزاد شاهد نوسان منفی بود و با ۱۳ تومان کاهش به قیمت ۳۴۶۷ تومان معامله شد.

معامله 9255 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

اخبار موثر:

با انتشار آمار ضعیف و نا امید کننده اشتغال آمریکا در ماه می که خیلی پایین تر از سطح انتظارات بود قیمت طلا به یکباره و راس ساعت ۱۷ روز جمعه رشد خیره کننده ای را شروع کرد و در سطح ۱۲۴۴٫۱۲ دلار آرام گرفت ، انتشار آمار ضعیف اشتغال آمریکا باعث تقویت این ظن شد که احتمال افزایش نرخ بهره در نشست ۱۴ و ۱۵ ژوئن کاهش پیدا خواهد کرد ، با این وجود مطمئنا سخنرانی روز دوشنبه خانم یلن از اهمیت زیادی برخوردار خواهد بود و سمت و سوی کوتاه مدت روند انس جهانی را مشخص خواهد کرد روز چهارشنبه نیز شاهد انتشار آمارهایی از سوی چین خواهیم بود که می تواند تاثیر کوتاه مدت و جزئی بر روی روند انس داشته باشد ، نزدیکی به جلسه فدرال رزرو ریسک سرمایه گذاری روی طلا را بالا برده و انتظار می رود معامله گران حرفه ای با احتیاط بیشتری اتفاقات روزهای آینده را دنبال کنند .

میزان حباب :

با توجه به قیمت دلار و انس، ارزش واقعی سکه (ذاتی) ۱,۰۱۹,۶۸۸ تومان بود و با توجه به قیمت فعلی ۷,۶۸۸ تومان حباب منفی داشت!!

بدانیم که : عیار طلای معامله شده در بازارهای جهانی یا اونس ۲۴ و عیار سكه بهار آزادی ۲۱٫۶ است و با تقسیم عدد ۲۱٫۶ بر ۲۴ عدد ۰،۹۰۰ به دست می‌آید و پس از ضرب عدد حاصل در وزن انواع سكه یعنی تمام بهار آزادی، نیم و یا ربع بهار آزادی قیمت واقعی آنها به دست می‌آید 


ثبت نام در دوره آموزشی معاملات آتی سکه :

شما می توانید برای آشنایی بیشتر با نحوه انجام معاملات، استراتژی های معاملاتی و … در دوره های تخصصی کارگزاری بانک سامان شرکت نمائید.

مدرس دوره : نیما کرامت- معامله گر و تحلیل گر معاملات آتی سکه

تلفن جهت ثبت نام : ۸۸۷۷۴۶۶۹ داخلی ۱۲۲

شما می توانید با عضویت در طرح سیمین و زرین باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان و فعالیت در سامانه معاملات برخط و یا تلفنی معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان از تخفیف کارمزدهای ویژه بهره مند شوید.

کسب اطلاعات بیشتر و عضویت در طرح از طریق :

تماس با خط مستقیم ۸۸۷۹۵۳۵۸

ارسال عدد ۹ به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۴۸۳۱۲

مراجعه به سایت باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان به آدرس :

http://club.samanbourse.com/Default.aspx?tabid=129

سایت خبری بورس کلوان