اخبار مهم
Home / اخبار بورس / معامله ۹۷۰۵ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا
95998_468.jpg

معامله ۹۷۰۵ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

به گزارش کلوان به نقل از واحد معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان روز سه شنبه مورخه ۱۸/۳۰/۱۳۹۵ در بازار معاملاتی قراردادهای آتي سكه در سررسید های مختلف ۹۷۰۵ قرارداد معامله شد.

در سررسيد معاملاتي تیر ۹۵ (GCTR95)47 قرارداد معامله و ۸۶۵ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۱۳۰۷۴۵ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۱۹۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۱۱۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۱۳۰۷۴۵ ریال که حاکی از افت ۰٫۳۳ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۱۰۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۱۹۵۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسيد معاملاتي شهریور ۹۵(GCSH95 ) 54 قرارداد معامله و ۱۴۴۳ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۲۲۴۵۴۵ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۲۸۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۲۲۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۲۴۲۶۸۵ ریال که حاکی از افت ۰٫۳۰ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۲۱۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۲۸۵۰۰ تومان را تجربه نمود

در سررسید معاملاتی آبان ۹۵((GCAB95 46 قرارداد معامله و ۱۵۵۳ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۳۲۶۰۰۰ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۳۶۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۳۳۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۳۲۹۵۶۵ ریال که حاکی از افت ۰٫۴۳ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۴۵۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۵۱۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی دی ۹۵(GCDY95) 1161 قرارداد معامله و ۳۸۵۵ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۴۸۱۲۵۸ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۱۰۵۰۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۴۶۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۱۰۴۸۱۲۵۸ ریال که حاکی از افت ۰٫۴۸ درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۱۰۴۵۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۵۱۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی اسفند ۹۵ ((GCES95 8397 قرارداد معامله و ۹۵۲۶ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۰۶۳۹۱۳۰ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۰۷۱۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۰۶۴۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۰۶۵۱۲۵۹ ریال ، که حاکی از افت ۰٫۵۴ درصدی بود .در پایین ترین قیمت معامله ۱۰۶۲۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۰۷۱۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

معامله 9705 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

نوسانات انس جهاني طلا :

روز دوشنبه بازارهای جهانی شاهد حرکات نوسانی انس جهانی بود قیمت این فلز گرانبها به نرخ ۱۲۴۲ دلار معامله شد .

نوسان قیمت دلار :

دیروز قیمت دلار در بازار آزاد شاهد نوسان منفی بود و با ۲ تومان افزایش به قیمت ۳۴۵۶ تومان معامله شد.

معامله 9705 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

اخبار موثر:

به گزارش رویترز، جانت یلن رئیس فدرال رزرو آمریکا روز دوشنبه در اظهارات مهمی تاکید کرد که افزایش تدریجی نرخ بهره هنوز تصمیم مناسب و درستی خواهد بود. بر اساس این گزارش یلن البته اشاره ای به زمان دقیق افزایش نرخ بهره نکرده است. این اظهارات موجب شد تا ارزش دلار آمریکا با کاهش نسبی روبرو شود و قیمت طلا نیز با ۰٫۱ درصد افزایش به ۱۲۴۵ دلار افزایش یابد. پس از اظهارات یلن گمانه زنی ها و نظرات مختلفی از سوی تحلیلگران اقتصادی و سرمایه گذاران بین المللی مطرح شده است. ۲ مقام ارشد بانک مرکزی آمریکا نیز پیش بینی کردند که فدرال رزرو در نشست هفته آینده نرخ بهره را افزایش نخواهد داد.

میزان حباب :

با توجه به قیمت دلار و انس، ارزش واقعی سکه (ذاتی) ۱,۰۱۳,۷۸۴ تومان بود و با توجه به قیمت فعلی ۹,۷۸۴ تومان حباب منفی داشت!!

بدانیم که : عیار طلای معامله شده در بازارهای جهانی یا اونس ۲۴ و عیار سكه بهار آزادی ۲۱٫۶ است و با تقسیم عدد ۲۱٫۶ بر ۲۴ عدد ۰،۹۰۰ به دست می‌آید و پس از ضرب عدد حاصل در وزن انواع سكه یعنی تمام بهار آزادی، نیم و یا ربع بهار آزادی قیمت واقعی آنها به دست می‌آید 


ثبت نام در دوره آموزشی معاملات آتی سکه :

شما می توانید برای آشنایی بیشتر با نحوه انجام معاملات، استراتژی های معاملاتی و … در دوره های تخصصی کارگزاری بانک سامان شرکت نمائید.

مدرس دوره : نیما کرامت- معامله گر و تحلیل گر معاملات آتی سکه

تلفن جهت ثبت نام : ۸۸۷۷۴۶۶۹ داخلی ۱۲۲

شما می توانید با عضویت در طرح سیمین و زرین باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان و فعالیت در سامانه معاملات برخط و یا تلفنی معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان از مزایای ویژه بهره مند شوید.

کسب اطلاعات بیشتر و عضویت در طرح از طریق :

تماس با خط مستقیم ۸۸۷۹۵۳۵۸

ارسال عدد ۹ به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۴۸۳۱۲

مراجعه به سایت باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان به آدرس :

http://club.samanbourse.com/Default.aspx?tabid=129

سایت خبری بورس کلوان