اخبار مهم
Home / اخبار بورس / معامله ۹۷۵۹ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا
90979_819.jpg

معامله ۹۷۵۹ قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

به گزارش کلوان به نقل از واحد معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان دیروز سه شنبه مورخ ۹۴٫۱۱٫۱۳ در بازار معاملاتی قراردادهای آتي سكه در سررسید های مختلف ۹۷۵۹ قرارداد معامله شد.

در سررسيد معاملاتي اسفند ۹۴ (GCES94) 124 قرارداد معامله و ۱۵۲۴ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۹۵۶۸۵۴ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۹۶۰۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۹۵۸۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۹۵۶۸۵۴ تومان که حاکی از افت ۰٫۲۴- درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۹۵۴۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۹۶۰۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسيد معاملاتي اردیبهشت ۹۵(GCOR95 ) 169 قرارداد معامله و ۷۹۶ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۹۶۵۵۴۴ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۹۶۶۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۹۶۷۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۹۶۵۵۴۴ تومان که حاکی از افت ۰٫۰۹- درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۹۶۳۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۹۶۸۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی تیر ۹۵ ((GCTR95 893 قرارداد معامله و ۲۹۷۴ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۹۷۶۳۸۲ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قيمت ۹۸۱۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۹۷۷۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با ميانگين وزني قيمت معاملات ۹۷۶۳۸۲ تومان که حاکی از افت ۰٫۴- درصدی بود در پايين ترين قيمت معامله ۹۷۳۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۹۸۱۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

در سررسید معاملاتی شهریور ۹۵ ((GCSH95 8573 قرارداد معامله و ۱۱۰۹۵ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه ی این سررسید به ۹۹۱۱۵۲ تومان رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۹۹۵۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۹۹۲۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۹۹۱۱۵۲ تومان که حاکی از افت ۰٫۳۸- درصدی بود، در پایین ترین قیمت معامله ۹۸۸۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۹۹۵۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

معامله 14367 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

نوسانات انس جهاني طلا :

دیروز قیمت جهانی طلا نوسانات اندکی را تجربه کرد و بدون تغییر در همان قیمت ۱۱۲۸ دلار باقی ماند.

نوسان قیمت دلار :

قیمت دلار روند نوسانی خود را ادامه داد و با ۱۱ تومان کاهش در ۳۶۴۰ تومان بسته شد

معامله 14367 قرارداد در رینگ طلایی بورس کالا

اخبار موثر

تازه ترین تحلیل تکنیکال اف ایکس استریت نشان می دهد که قیمت جهانی طلا در کوتاه مدت در دامنه ۴۲ دلاری در نوسان خواهد بود. تحلیل تکنیکالنشان می دهد که سطح حمایتیقیمت طلادر کوتاه مدت ۱۱۲۲ دلار خواهد بود و اگر این سطح شکسته شودقیمت طلاابتدا تا ۱۱۱۵ دلار و سپس ۱۱۰۹ دلار کاهش خواهد یافت. از سوی دیگر سطح مقاومتیقیمت طلانیز در کوتاه مدت ۱۱۳۴ دلار است و اگر این سطح شکسته شودقیمت طلاتا ۱۱۴۲ دلار و سپس ۱۱۵۱ دلار افزایش خواهد یافت

میزان حباب :

با توجه به قیمت دلار و انس، ارزش واقعی سکه (ذاتی) ۹۶۷۸۵۲ تومان بود و با توجه به قیمت فعلی، ۱۲۳۵۲ تومان حباب منفی داشت!!

بدانیم که : عیار طلای معامله شده در بازارهای جهانی یا اونس ۲۴ و عیار سكه بهار آزادی ۲۱٫۶ است و با تقسیم عدد ۲۱٫۶ بر ۲۴ عدد ۰،۹۰۰ به دست می‌آید و پس از ضرب عدد حاصل در وزن انواع سكه یعنی تمام بهار آزادی، نیم و یا ربع بهار آزادی قیمت واقعی آنها به دست می‌آید


شما می توانید با عضویت در طرح سیمین و زرین باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان و فعالیت در سامانه معاملات برخط و یا تلفنی معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان از تخفیف کارمزدهای ویژه بهره مند شوید.

کسب اطلاعات بیشتر و عضویت در طرح از طریق :

تماس با خط مستقیم ۸۸۷۹۵۳۵۸

ارسال عدد ۹ به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۴۸۳۱۲

مراجعه به سایت باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان به آدرس :

http://club.samanbourse.com/Default.aspx?tabid=129

سایت خبری بورس کلوان