اخبار مهم
Home / اخبار بورس / پرداخت ۱۱۰۰ فقره از سپرده های تعاونی اعتباری ثامن الحجج
91019_865.jpg

پرداخت ۱۱۰۰ فقره از سپرده های تعاونی اعتباری ثامن الحجج

مدیر عامل بانک پارسیان با اشاره به اینکه باز پرداخت طلب سپرده گذاران تعاونی اعتباری ثامن الحجج به عهده این بانک گذاشته شده است گفت: از روز گذشته بیش از ۱۱۰۰ فقره از وجوه سپرده گذاران این تعاونی پرداخت شد.
به گزارش بورس نيوز به نقل از روابط عمومي بانك پارسيان، کوروش پرویزیان مدیر عامل پارسیان گفت: همه شعب بانک پارسیان آماده همکاری با سپرده گذاران این موسسه اعتباری هستند و در این باره هماهنگی کاملی وجود دارد.
وی افزود: طبق زمانبندی که اعلام شده است از روز گذشته بازپرداخت سپرده گذاران تا سقف ۳۰ میلیون ریال آغاز شده که تعداد پرشماری از مشتریان این تعاونی در همین سقف سپرده قرار دارند.
وی افزود: از روز سوم اسفند بازپرداخت سپرده گذارانی که تا سقف ۵۰ میلیون ریال در این تعاونی سپرده گذاری کرده اند شروع خواهد شد.
وی گفت: از روز ۱۰ اسفند نیز بازپرداخت سپرده مشتریانی که تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال در این موسسه سپرده داشته اند آغاز خواهد شد.
مدیرعامل بانک پارسیان افزود: براساس آمار اولیه حدود ۹۰۰ هزار سپرده گذار که بیش از ۷۰ درصد مشتریان این موسسه را تشکیل می دهند تا سقف ۱۰ میلیون ریال سپرده داشتند که فرایند باز پرداخت آنها تشریح شد.
وی گفت: پیش بینی ما این است که از نظر ریالی مجموع سپرده های نزد این تعاونی ۱۲ هزار میلیارد ریال است که براساس هماهنگی بانک مرکزی وجوه آن از جانب بانک پارسیان به مشتریان پرداخت خواهد شد.
پرویزیان افزود: بازپرداخت این وجوه زمان پایانی ندارد و ما در این بازه هیچ محدودیتی قائل نیستیم و از مشتریان می خواهیم با آرامش و مراجعه به شعب بانک پارسیان وجوه خود را دریافت کنند.
وی گفت: مشتریانی که بیش از ۱۰۰ میلیون ریال در این موسسه سپرده داشته اند منتظر اطلاعیه بعدی بانک پارسیان باشند و در این باره اطلاع رسانی خواهد شد.
مدیر عامل بانک پارسیان گفت: همچنین در مناطقی که تعداد مشتریان این موسسه زیاد است باجه های سیار پیش بینی کرده ایم تا مشتریان این موسسه در دریافت وجوه خود کمترین مشکل را داشته باشند.
پرویزیان خطاب به مشتریان موسسه تعاونی اعتبار ثامن الحجج افزود: برای دریافت وجوه خود ابتدا باید به شعب این موسسه مراجعه و فرم مخصوص را با دقت کافی تکمیل و تحویل مسولان شعبه بدهند تا مسئولان شعبه این فرم تکمیل شده را همراه با دفترچه سپرده باطل شده در یک پاکت قرار داده و تحویل مشتری دهند و مشتری آنرا به یکی از شعب بانک پارسیان تحویل دهد تا مسئولان شعبه پس از تایید مدارک و تصدیق آن با فرم مخصوصی که از بانک مرکزی در اختیار آنان قرار داده شده وجوه مشتریان این تعاونی را باز پرداخت کنند.
وی از مشتریان تعاونی اعتباری ثامن الحجج خواست هنگام مراجعه به شعب خود و شعب بانک پارسیان مدارک هویتی نظیر شناسنامه و کارت ملی و دفترچه سپرده را همراه داشته باشند.
مدیر عامل بانک پارسیان افزود : امیدواریم هر چه زودتر همه موسسات مالی غیر مجاز ساماندهی شود و فضای اقتصادی کشور به آرامش و نظم جدیدی برسد.

سایت خبری بورس کلوان