اخبار مهم
Home / اخبار بورس / پستچی امانتدار قائم‌شهری مدارک ۱۰۰ میلیون تومانی را به صاحبش برگرداند
731198

پستچی امانتدار قائم‌شهری مدارک ۱۰۰ میلیون تومانی را به صاحبش برگرداند

رئیس اداره پست شهرستان قائم‌شهر گفت: همکار نامه‌رسان مرکز پست قائم‌شهر هنگام تخلیه صندوق پستی میدان امام(ره)، با مدارک مهم و قابل‌توجهی مواجه شد.

به گزارششبکه اطلاع رسانی راه دانابه نقل ازقائم آنلاین، علی رستگار طی گفت‌وگویی با اشاره به رسالت امانت‌داری اداره پست اظهار کرد: روز چهارشنبه «مهدی برزگر» همکار نامه‌رسان مرکز پست قائم‌شهر هنگام تخلیه صندوق پستی میدان امام(ره)، با مدارک مهم و قابل‌توجهی مواجه شد.

وی افزود: این مدارک شامل ۳۴ فقره چک به مبلغ ۱۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، فیش حج‌ و زیارت و همچنین سند منزل بود که در مجموع ارزش ریالی مدارک پیدا شده بیش از یک میلیارد ریال برآورد شد.
رئیس اداره پست شهرستان قائم‌شهر گفت: با توجه به شماره‌ تلفن‌همراه قید شده بر روی چک‌ها، با مال‌باخته که اهل شهر امیرکلا بود تماس گرفتیم و وی بعد از یک ساعت در اداره پست حاضر و اسناد و مدارک خود را تحویل گرفت.
این مسئول در پایان با اشاره به وجود صندوق‌های پستی در نقاط مختلف سطح شهر از شهروندان خواست در صورت پیدا کردن اسناد و یا مدارک مهم آن را در این صندوق‌ها بیندازنند، چرا که پست تنها سازمانی است که می‌تواند اشیاء گم‌شده را به صاحبش برگرداند.
انتهای پیام/رض

سایت خبری بورس کلوان