اخبار مهم
Home / اخبار بورس / پیشنهاد خرید بلوک سهام "هرمز" توسط یک شرکت خارجی
91684_341.jpg

پیشنهاد خرید بلوک سهام "هرمز" توسط یک شرکت خارجی

طی چند وقت اخیر شایعات و شنیده هایی مبنی بر برنامه های شرکت فولاد مبارکه اصفهان جهت واگذاری بلوک سهام شرکت فولاد هرمزگان به شرکت خارجی در میان فعالان بازار سرمایه شنیده می شد که این امر موجب افزایش تقاضا برای خرید سهام در نماد “هرمز” شده بود.

بر اساس گزارش کلوان، شرکت فولاد مبارکه اصفهان طی روز جاری نامه شفاف سازی در خصوص این موضوع روی سامانه کدال منتشر کرد که طی آن امیر حسین نادری، معاونت مالی و اقتصادی مجموعه مذکور از پیشنهاد خرید بلوکی سهام شرکت فولاد هرمزگان جنوب توسط یک شرکت سرمایه گذار خارجی به این شرکت خبر داد و خاطرنشان کرد که مذاکرات انجام شده در این باره تاکنون منجر به عقد قرارداد نشده است و پس از قطعی شدن آن اطلاع رسانی های لازم پیرامون شرایط و میزان تأثیر آن بر سودآوری شرکت انجام می پذیرد.

بر اساس این گزارش، تا لحظه تنظیم این گزارش معاملات سهام شرکت فولاد هرمزگان پس از معامله بیش از ۲۳ میلیون سهم با صف تقاضای حدود ۹ میلیون سهمی برای خرید همراه شده و در عین حال نماد معاملاتی “فولاد” نیز با داد و ستد بیش از ۹۷ میلیون سهمی در درصدهای مثبت قیمت مجاز روزانه معامله می شود.

پیشنهاد خرید بلوک سهامجهت عضويت در كانال تلگرام #اخبار #اقتصادي #بورس_نيوز روي لينك زير كليك كنيد و گزينه JOIN را بزنيد.

https://telegram.me/boursenews_ir

سایت خبری بورس کلوان