اخبار مهم
Home / اخبار بورس / "چکاپا" به اهالی بازار سرمایه معرفی می شود
93914_460.jpg

"چکاپا" به اهالی بازار سرمایه معرفی می شود

در آستانه عرضه اولیه ۱۰ درصد از سهام شرکت گروه صنایع کاغذ پارس به منظور معرفی این مجموعه به اهالی بازار سرمایه جلسه معارفه ای امروز برگزار می شود.

بر اساس گزارش بورس نیوز، این جلسه با حضور مقامات و مدیران ارشد شرکت برگزار می شود تا آخرین وضعیت سودآوری و عملیاتی “چکاپا” و برنامه های مدیران آن برای سال جاری تشریح شود. بر این اساس، جلسه معارفه شرکت گروه صنایع کاغذ پارس با همراهی سرمایه گذاران، تحلیلگران و کارشناسان بازار سرمایه و نیز برخی از اصحاب رسانه امروز مورخ ۹۵٫۰۲٫۱۴ از ساعت ۱۵ الی ۱۷ در محل هتل سیمرغ تهران برگزار می شود. همچنین حضور در آن برای کلیه اهالی بازار سرمایه آزاد است.

بر اساس این گزارش، شرکت گروه صنایع کاغذ پارس به عنوان تنها تولید کننده خمیر و کاغذ ویرجین با سرمایه بیش از یک هزار و ۳۱۵ میلیارد ریالی که برای سال مالی منتهی به ۳۰ آبان ماه ۹۵ سود ۲۳۸ ریالی را برآورد کرده، بر اساس عملکرد سه ماهه نخست سال مالی جاری موفق به تحقق سود ۷۳ ریالی شده است.

بر اساس این گزارش، این مجموعه فعال در گروه محصولات کاغذی در نماد “چکاپا” در حالی آماده حضور در بازار فرابورس است که بموجب نزدیک شدن به زمان عرضه اولیه سهام “چکاپا”، سایر شرکت های هم گروه آن با افزایش تقاضا برای خرید سهام مواجه شدند. بطوریکه در دو نماد “چکاوه” و “چکان” شاهد تشکیل صف تقاضا برای خرید سهام هستیم.


جهت عضويت در كانال تلگرام #اخبار #اقتصادي #بورس_نيوز روي لينك زير كليك كنيد و گزينه JOIN را بزنيد.

https://telegram.me/boursenews_ir

سایت خبری بورس کلوان