اخبار مهم
Home / اخبار بورس / کانال تلگرامی کلوان مرز ۱۰۰ هزار عضو را شکست
93757_609.jpg

کانال تلگرامی کلوان مرز ۱۰۰ هزار عضو را شکست

کانال خبری بورس نیوز با استقبال بی نظیر مخاطبان ۱۰۸ هزار تایی شد تا به عنوان پر مخاطب ترین کانال تلگرامی بورسی سرآمد کانال های تلگرامی بورسی باشد.

به گزارش بوس نیوز، این کانال خبری بورسی طی مدت فعالیت خود توانسته با انتشار اخبار و مباحث مهم و متنوع بورسی و غیر بورسی، مطالب مدیریتی و نکات آموزشی مختلف بالاترین تعداد کاربر را در میان سایر کانال های مرتبط با حوزه بورس در این اپلیکیشن به خود جذب کند.

بدین ترتیب در این مدت با اعتماد بی نظیر خوانندگان نسبت به این رسانه پر مخاطب، کانال تلگرامی کلوان با اختلاف فاحش در تعداد اعضا در صدر سایر کانال های بورسی قرار گرفته و تعداد اعضای آن از مرز ۱۰۸ هزار نفر عبور کرده است.

افزون بر این، این کانال خبری بورسی در حوزه های اقتصادی نیز جزو یکی از پر بازدیدترین و پر مخاطب ترین کانال های تلگرامی می باشد که روند رو به رشد تعداد کاربران آن همچنان در حال افزایش است.

این رویداد بار دیگر نشان داد که فعالان و سرمایه گذاران بورسی به این رسانه اعتمادی ویژه دارند و ما نیز اعتماد مخاطبان خود را ارج نهاده و از آنها سپاسگزاریم.

بر همین اساس کلوان در تلاش است برای پاسخگویی مناسب به نیاز مخاطبان خود اخبار و مطالب به روزتر و متنوع تری را در کانال خبری خود منتشر کند.

در پایان گفتنی است مخاطبانی که تمایل دارند به کانال خبری کلوان بپیوندند و از آخرین اخبار و مطالب مهم اقتصادی و بورسی در سریع ترین زمان ممکن اطلاع یابند، می توانند از طریق لینک ذیل در جمع ما حضور یابند.

https://telegram.me/boursenews_ir


جهت عضويت در كانال تلگرام #اخبار #اقتصادي #بورس_نيوز روي لينك زير كليك كنيد و گزينه JOIN را بزنيد.

https://telegram.me/boursenews_ir

سایت خبری بورس کلوان