اخبار مهم
Home / اخبار بورس / گردهمایی بهترین نوازنده‌های راک ایران
n00091870-b.jpg

گردهمایی بهترین نوازنده‌های راک ایران

خواننده راک
بهترین نوازنده‌های راک ایران در اقدامی کم‌سابقه و در تجربه جدیدی در شب شنبه‌ها، شنبه، چهارم دی در سالن تئاتر مستقل تهران گردهم جمع شده و به هنرنمایی می‌پردازند.
به نقل از روابط‌ عمومی شب شنبه‌ها ؛ در سومین تجربه از سومین دوره شب شنبه‌ها در سالن تئاتر مستقل تهران‌ برای اولین‌بار دست‌چینی از بهترین نوازنده‌های سبک راک – پاپ در کنار یکدیگر جمع شده و در قالب پرفورمنس موسیقی با عنوان «هیجان گذشته است» هنرنمایی خواهند کرد. در این پرفورمنس موسیقی پنج گروه «کهت میان»، «اندیشه هژبر»، «سینا میاحی»، «فرشید کاظمی» و «پارت» با همراهی «فرهاد مجدوب» و «آندره خاچیکیان» روی صحنه آمده و قطعات خود را اجرا می‌کنند و در انتها جمینگ نوازنده‌های گروه‌ها در کنار یکدیگر موجب آغاز هیجان گذشته می‌شود.
لازم به ذکر است که پروژه موفق و تأثیر‌گذار شب شنبه‌ها با طراحی و مدیریت رضا دادویی شکل گرفته و مهدی خان‌محمدی به‌عنوان (مدیر اجرائی)، سیامک قطاعی (مسئول امور داخلی و هماهنگی)، امیر خرازی (برنامه‌ریز) و علی امیری (گروه اجرائی) او را همراهی می‌کنند.
سومین تجربه از سومین دوره مجموعه برنامه «شب شنبه‌ها» با عنوان «هیجان گذشته است»، با حضور برترین نوازنده‌های موسیقی راک ایران، چهارم دی در ساعت‌های ١٨ و ٢٠ در سالن تئاتر مستقل تهران برگزار می‌شود.

سایت خبری بورس کلوان