اخبار مهم
Home / اخبار بورس / گزارش تحلیلی خبری روزانه آتی سکه طلا
93664_399.png

گزارش تحلیلی خبری روزانه آتی سکه طلا

۱) شاخص قدرت سنجی:

جدول۱ ۱ : قدرت تمایلات بازار از A تا D سنجیده می‌شود به گونه‌ای که A قوی‌ترین و D ضعیف‌ترین قدرت را در جهت مورد نظر دارد.

۲) آمار معاملات:

جدول ۲- ۱ : کلیه قیمت‌ها به تومان می‌باشد.

گزارش تحلیلی خبری روزانه

جدول ۲-۲ : کلیه قیمت‌ها به تومان می‌باشد و تغییرات در مقایسه با روز معاملاتی قبل ثبت شده است.

گزارش تحلیلی خبری روزانه

جدول ۲-۳

۳) سطوح حمایت و مقاومت روزانه:

گزارش تحلیلی خبری روزانه

جدول ۳- ۱: کلیه قیمت‌ها به تومان می‌باشد.

۴) تحلیل اونس :

در نمودار اونس تایم فریم یکساعته در حال حاضر مهمترین حمایت تراز ۱۲۳۴٫۵ دلار می باشد که با شکست آن سیگنال فروش صادر خواهد شد. محدوده مناسب برای ورود به معامله فروش ۱۲۴۰ – ۱۲۳۷٫۶ دلار و حد ضرر در این حالت تراز ۱۲۴۲٫۵ دلار می باشد.

براساس گزارش شرکت کارگزاری نهایت نگر، از طرفی مهمترین مقاومت تراز ۱۲۴۹٫۸ دلار می باشد که با شکست آن سیگنال خرید صادر خواهد شد. لازم به ذکر است این تراز تا زمانیکه سطح ۱۲۲۷٫۲ دلار شکسته نشده باشد، معتبر خواهد بود.

گزارش تحلیلی خبری روزانه

۵) تحلیل آتی:

در نمودار سکه سررسید دی ۹۵ تا زمانیکه تراز ۱۰۸۸۵۰۰ تومان شکسته نشود، شکسته شدن کف روزهای قبل در تراز ۱۰۷۶۰۰۰ تومان سیگنال فروش خواهد بود، که در صورت صدور سیگنال فروش، پولبک به همین تراز می تواند برای ورود به معامله فروش مورد توجه قرار گیرد.

از طرف دیگر با شکسته شدن تراز ۱۰۹۱۵۰۰ تومان سیگنال خرید صادر خواهد شد. در این حالت مهمترین حمایت در تراز ۱۰۸۷۵۰۰ تومان می‌باشد که در صورت صدور سیگنال خرید، می تواند برای ورود به معامله مورد توجه قرار گیرد.

گزارش تحلیلی خبری روزانه

۶) فاصله معاملات :

فاصله معاملات قرارداد آتی سکه سررسید دی ۹۵ در روز معاملاتی دوشنبه ۶ اردیبهشت ۹۵ با سکه نقدی به ازای هر روز، به شرح زیر می‌باشد:

گزارش تحلیلی خبری روزانه

جدول ۶ ۱: کلیه قیمت‌ها به تومان می‌باشد.

۷) تحلیل دلار :

دلار که در دو روز گذشته توانست خط روند معتبر خود را با بیش از ۵ تماس بشکند، روز گذشته به آرامی خود را بالای این خط روند تثبت کرد و با پولبک به این خط بار دیگر این محدوده را تست کرد. اگر به آرایش قیمت دقت کنید با اتصال دو کف آخر میتوان یک محدوده حمایتی را برای قیمت به دست آورد که قیمت اکنون همزمان در این محدوده و پشت خط روند نزولی خود قرار گرفته است . تلاقی این دو خط باهم می تواند حمایت مستحکمی را برای قیمت ایجاد کند. بهتر است تحرکات قیمت را در این محدوده زیر نظر گرفت. چنانچه قیمت رالی صعودی پایداری را شروع کند میتوان موج C نزولی از موج ۲ or B را خاتمه یافته دانست.

گزارش تحلیلی خبری روزانه

گزارش تحلیلی خبری روزانه

با کلیک بر روی لینک زیر می توانید از دیگر تحلیل های کارگزاری نهایت نگر بهره مند شوید:

http://www.ershan.ir/analysis/latest

تحلیلگران: فاطمه توتونچی مجید حصاری

سایت خبری بورس کلوان